
Hej.
Dzięki wielkie że wpadłeś na tą stronkę. Jak widzisz zbieram na mikrofon studyjny który pomoże mi realizować swoje marzenia które zacząłem mieć od najmłodszych lat. Zawsze interesowało mnie przekazywanie innym co robię, niestety sprzęt czasami się psuje i tak jest właśnie z moim mikrofonem. Wiem że suma jest wielka jak na jeden mikrofon, ale zapewniam cię że jest warty jest to Mikrofon Samson G-Track USB. Jeżeli jesteś w stanie mi pomóc to wielkie dzięki :)
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!