Zbiórka Uratujmy życie Lubomyra - zdjęcie główne

Uratujmy życie Lubomyra

171 zł  z 315 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Оксана Гонська - awatar

Оксана Гонська

Organizator zbiórki

            Błagam o pomoc! 

     Uratujme życie Lubomira!

Nazywam się Oksana , zbieram pieniądze dla mojego szwagra Lubomyra .


37 lat, dwojko dzieci i ukochana żona, praca, przyjacieli..życie się udało. W jednej sekundzie zmieniło się wszystko. Rak. Mięsak prawej stopy 2 stadium. Оdrzucenie, zamieszanie,rozpacz i w końcu skazanie na śmierć..Słowa, które słyszę od lekarzy - w Ukrainie tego nie wyleczą. Świat się zatrzymał.

Jednak rozpoczęliśmy walkę ze śmiercią . Lekarze z kliniki Helios w Berlinie stwierdzili -  szansa jest. 6 kursów chemioterapii - operacja usunięcia guza - radioterapia - taki  plan leczenia. 110 tys. euro - taka cena życia Lubomyra.  Z pomocą pana naszego Jezusa i wsparciu wielu ludzi dobrego serca , uzbierano część tej kwoty . Na 4 kursy chemioterapii. Po przeprowadzeniu 3 kursów diagnostyka potwierdza - leczenia działa,  rak ginie! Lubomyr będzie żył !!! Natychmiast radość zaciemnia tę myśl - pieniądze!

 Gdzie zdobyć tę kwotę?!

Nie ma siły, aby ujrzeć gasnące światło nadziei w oczach całej rodziny . 

Mimo szczerych chęci i pomocy blizkich, nie damy rady sami.

Dlatego bardzo, bardzo proszę ,Błagam o pomoc!

Twoje wsparcie to  jedyna nasza szansa.

Wierzę, że litość i życzliwość nie są podzielone według narodowości, nie widzą granic między krajami...

Z serca bardzo dziękuję za każde wsparcie.

Oksana.

Благаю про допомогу!      

Врятуйте життя Любомиру! 

Я Оксана, родом зi Львова. Збираю кошти на лiкування свого швагра Любомира. 

37 років, двоє діточок та кохана дружина, стабільна робота, коло близьких друзів. Обірвалося все раптово.Рак . Саркома правої стопи другої стадії. Недовіра, розгубленість, відчай, приреченість. Лікарі визнають - в Україні така форма раку не лікується.Та ми не склали руки.Почалася боротьба за життя.Клініка Helios у Берліні береться за лікування нашого Любомира.Шанси великі. 6 блоків хіміотерапії, операція, променева терапія - такий план лікарів.110000 євро така ціна життя Любомира.

З Божою допомогою ми зібрали кошти на 4 блоки хіміотерапії.Згідно останніх досліджень виявилося, що рак гине.Сподівання лікарів більш ніж оптимістичні.Та де взяти решту коштів? Не сила бачити, як згасає надія в очах цiлоi  родини.

Благаю Вас врятуйте життя Любомира!

Щиро дякую за будь яку допомогу. Вірю, що милосердя і доброта переможуть смерть. Оксана.


I'm asking for your help! 

Save Lubomyr's life! 37 years old, two children and a beloved wife, stability of employment, close friends. But he's got sarcoma of right foot, stage 2. All we feel is disbelief, confusion, despair, doom. Doctors admit - in Ukraine this form of cancer is not treated. But we did not put our hands together. The fight for life began. Helios Clinic in Berlin undertakes the treatment of our Lubomyr. The chances are great. 6 blocks of chemotherapy, surgery, radiation therapy - this is the treatment plan.

According to recent research, it turned out that the treatment is working and the cancer is dying.The expectation of doctors is more than optimistic. But where can we get the rest of the money? It is so heartbreaking to see hope fading in Lubomyr's eyes. His little daughters, hugging their father, ask, "Dad, promise that you will get well."

I appeal to you. Save Lubomyr's life! Thank you very much for any help. I believe that mercy and kindness will overcome death.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
171 zł  z 315 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Оксана Гонська - awatar

Оксана Гонська

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina - awatar
Paulina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij