Zbiórka Życie dla Bogusia - miniaturka zdjęcia

Życie dla Bogusia

Zbiórka Życie dla Bogusia - zdjęcie główne

Życie dla Bogusia

10 749 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 156 osób
Wpłać teraz
 
Monika Mijalscy - awatar

Monika Mijalscy

Organizator zbiórki

Witajcie. Mam na imię Boguś i mam 3 miesiące. Niedawno wykryto u mnie bardzo rzadką chorobę genetyczną - RDZENIOWY ZANIK MIĘŚNI SMA1. Bez odpowiedniego leczenia moje życie może się bardzo szybko skończyć i być bardzo męczące. Zbieram pieniążki na wyjaz za granicę by uzyskać dostęp do jedynego leku na te straszna chorobę, bo w Polsce leczenie to jest dużo droższe a Rząd nie chce przyjąć ustawy o refundacji tego leku. Moi rodzice bardzo się starają i zapewniają mi codzienną rehabilitację ktora również jest kosztowna,zakup sprzętu niezbędnego do mojego normalnego funkcjonowania tez jest drogi. Kochani pomóżcie mi by moje życie stało się lepsze. Chce zobaczyć i czuć jak najwięcej, chce żyć jak najdłużej bez cierpienia. Bardzo dużo dobrych słów słyszę od Was. Dziękuję wam za wsparcie i pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Mijalscy - awatar

  Monika Mijalscy

  05.01.19
  05.01.19

  Cześć wszystkim dawno mnie tu nie było i co nie ktuzi nie mają Facebooka, ale jeśli chcecie wiedzieć skaczyłem rok i rok już trwam w chorobie z SMA.(Rdzeniowy zanik mięśni). Dla mnie to będzie codzienna i nieodwieczna walka o odech o każdy ruch. Liczę na waszą Pomoc Kochani abym żył i cieszył się kazdym dniem i otaczającym światem i to co do okoła mnie otacza.

  Zdjęcie aktualizacji 23 912

Komentarze


 • Iwona Antkiewicz - awatar

  Iwona Antkiewicz

  07.12.18
  07.12.18

  Dużo zdrówka dla małego oraz siły dla rodziców :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.07.18
  16.07.18

  Dużo zdrowia Mały Człowieku!! <3

  • Monika Mijalscy - awatar

   Monika Mijalscy - Organizator zbiórki

   17.07.18
   17.07.18

   Dziękujemy pięknie

 • Ewa Krzysztof Kruccy - awatar

  Ewa Krzysztof Kruccy

  22.06.18
  22.06.18

  Życzymy dużo zdrówka

 • Michal Tylak - awatar

  Michal Tylak

  13.04.18
  13.04.18

  Zdrówka dla małego

 • Od Klientów dla Bogusia - awatar

  Od Klientów dla Bogusia

  07.04.18
  07.04.18

  Zdrowiej malutki, trzymamy kciuki❤💪

10 749 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 156 osób
Wpłać teraz
 
Monika Mijalscy - awatar

Monika Mijalscy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 156

Agnieszka - awatar
Agnieszka
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Stacja Lotos Krągola/Restauracja Kardamon - awatar
Stacja Lotos Krągola/Restauracja Kardamon
120
KGW Żdżary - awatar
KGW Żdżary
65
Urząd Gminy Stare Miasto - awatar
Urząd Gminy Stare Miasto
500
Darczyńca - awatar
Darczyńca
20
Patrycja - awatar
Patrycja
10
MAGDA ROMAM PRZYBYLAK - awatar
MAGDA ROMAM PRZYBYLAK
100
Paulina Wiśniewska - awatar
Paulina Wiśniewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij