Zbiórka Życie dla Bogusia - zdjęcie główne

Życie dla Bogusia

18 659 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 213 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Mijalscy - awatar

Monika Mijalscy

Organizator zbiórki

Witajcie. Mam na imię Boguś i mam 3 miesiące. Niedawno wykryto u mnie bardzo rzadką chorobę genetyczną - RDZENIOWY ZANIK MIĘŚNI SMA1. Bez odpowiedniego leczenia moje życie może się bardzo szybko skończyć i być bardzo męczące. Zbieram pieniążki na wyjaz za granicę by uzyskać dostęp do jedynego leku na te straszna chorobę, bo w Polsce leczenie to jest dużo droższe a Rząd nie chce przyjąć ustawy o refundacji tego leku. Moi rodzice bardzo się starają i zapewniają mi codzienną rehabilitację ktora również jest kosztowna,zakup sprzętu niezbędnego do mojego normalnego funkcjonowania tez jest drogi. Kochani pomóżcie mi by moje życie stało się lepsze. Chce zobaczyć i czuć jak najwięcej, chce żyć jak najdłużej bez cierpienia. Bardzo dużo dobrych słów słyszę od Was. Dziękuję wam za wsparcie i pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Mijalscy - awatar

  Monika Mijalscy

  05.01.2019
  05.01.2019

  Cześć wszystkim dawno mnie tu nie było i co nie ktuzi nie mają Facebooka, ale jeśli chcecie wiedzieć skaczyłem rok i rok już trwam w chorobie z SMA.(Rdzeniowy zanik mięśni). Dla mnie to będzie codzienna i nieodwieczna walka o odech o każdy ruch. Liczę na waszą Pomoc Kochani abym żył i cieszył się kazdym dniem i otaczającym światem i to co do okoła mnie otacza.

  Zdjęcie aktualizacji 23 912

Komentarze


 • Barbara Jamrużka - Licytacja tortu - awatar

  Barbara Jamrużka - Licytacja tortu

  17.02.2021
  17.02.2021

  Życzę dużo zdrówka:)

  • Monika Mijalscy - awatar

   Monika Mijalscy - Organizator zbiórki

   17.02.2021
   17.02.2021

   Dziękujemy w imieniu Bogusia

 • Iwona Antkiewicz - awatar

  Iwona Antkiewicz

  07.12.2018
  07.12.2018

  Dużo zdrówka dla małego oraz siły dla rodziców :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.07.2018
  16.07.2018

  Dużo zdrowia Mały Człowieku!! <3

  • Monika Mijalscy - awatar

   Monika Mijalscy - Organizator zbiórki

   17.07.2018
   17.07.2018

   Dziękujemy pięknie

 • Ewa Krzysztof Kruccy - awatar

  Ewa Krzysztof Kruccy

  22.06.2018
  22.06.2018

  Życzymy dużo zdrówka

 • Michal Tylak - awatar

  Michal Tylak

  13.04.2018
  13.04.2018

  Zdrówka dla małego

18 659 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 213 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Mijalscy - awatar

Monika Mijalscy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 213

Marcin - awatar
Marcin
2 000
Przemysław Przybyłowicz - awatar
Przemysław Przybyłowicz
370
Patrycja Kowalska - awatar
Patrycja Kowalska
50
Ewelina Kowalska Mnich - awatar
Ewelina Kowalska Mnich
200
Kamila Kaźmierczak - awatar
Kamila Kaźmierczak
20
OSP Patrzyków - awatar
OSP Patrzyków
250
Barbara Jamrużka - Licytacja tortu - awatar
Barbara Jamrużka - Licytacja tortu
1 500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij