Zbiórka Pomóż Sisi odzyskać radość życia - miniaturka zdjęcia

Pomóż Sisi odzyskać radość życia

Zbiórka Pomóż Sisi odzyskać radość życia - zdjęcie główne

Pomóż Sisi odzyskać radość życia

486 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Michał Kocielski - awatar

Michał Kocielski

Organizator zbiórki

Witamy. Z tej strony Michał, Marta i Maks - właściciele Sisi. Zdecydowaliśmy się na założenie zbiórki, ponieważ nasza Sisi potrzebuje pomocy, która jest długotrwała i kosztowna. Ale najpierw zacznijmy od początku.

Sisi znaleźliśmy w ogłoszeniu w internecie. Właścicielka, która znalazła ją w Zakopanem niestety nie mogła jej zatrzymać z powodu wyjazdu. Długo nie zastanawiając się postanowiliśmy pomóc psiakowi i dać mu miłość. Już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że jest to wyjątkowy pies. Sisi jest niezwykle aktywna, uwieIbia długie spacery w lesie, kocha dzieci a dzieci kochają ją. Jest psem mądrym, posłusznym i przede wszystkim oddanym.

 I  tak dwa lata z Sisi mineły nam w radości, szczęsciu i zabawie. Niestety dnia 20.12.2017 w godzinach wieczornych Sisi zaczęła odczuwać ból. Następnego dnia z samego rana udaliśmy się do weterynarza, który stwierdził uraz kręgosłupa i skierował nas do kliniki weterynaryjnej w Gliwicach. Sisi w między czasie doznała paraliżu tylnych łap. Po dotarciu do kliniki zostaliśmy poinformowani o konieczności wykonania tomografii komputerowej. Koszt takiego badania to 600 zł. Z wyników badań dowiedzieliśmy się, że Sisi ma dyskopatię  i ratunkiem dla niej jest natychmiastowa operacja kręgosłupa ( koszt 2500 zł ). Bez chwili namysłu postanowiliśmy ratować Sisi i zgodziliśmy się na operację. Mieliśmy dużą nadzieję, że Sisi odzyska czucie i po opreacji wróci do zdrowia. Niestety po operacji pies nadal nie odzyskał czucia. Nie potrafi również sama oddać moczu. Sisi w klinice spędziła 5 dni ( koszt 750 zł ). Jedyną nadzieją dla Sisi jest nauczenie się chodu rdzeniowego. Jest to długa i kosztowna droga, aby znowu mogła cieszyć się życiem. 

Zebrane pieniądze chcemy przeznaczyć na rehabilitacje, konsultacje oraz opiekę medyczną. Niestety nie jesteśmy już w stanie finansowo zapewnić jej długotrwałej rehabilitacji. Koszy są bardzo duże, a Sisi musi regularnie i często ćwiczyć, aby moża było zauważyć efekty. Bardzo prosimy o pomoc. Liczy się każda złotówka !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
486 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Michał Kocielski - awatar

Michał Kocielski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamila - awatar
Kamila
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij