Zbiórka Pomóż Sisi odzyskać radość życia - miniaturka zdjęcia

Pomóż Sisi odzyskać radość życia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Sisi odzyskać radość życia - zdjęcie główne

Pomóż Sisi odzyskać radość życia

486 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Kocielski - awatar

Michał Kocielski

Organizator zbiórki

Witamy. Z tej strony Michał, Marta i Maks - właściciele Sisi. Zdecydowaliśmy się na założenie zbiórki, ponieważ nasza Sisi potrzebuje pomocy, która jest długotrwała i kosztowna. Ale najpierw zacznijmy od początku.

Sisi znaleźliśmy w ogłoszeniu w internecie. Właścicielka, która znalazła ją w Zakopanem niestety nie mogła jej zatrzymać z powodu wyjazdu. Długo nie zastanawiając się postanowiliśmy pomóc psiakowi i dać mu miłość. Już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że jest to wyjątkowy pies. Sisi jest niezwykle aktywna, uwieIbia długie spacery w lesie, kocha dzieci a dzieci kochają ją. Jest psem mądrym, posłusznym i przede wszystkim oddanym.

 I  tak dwa lata z Sisi mineły nam w radości, szczęsciu i zabawie. Niestety dnia 20.12.2017 w godzinach wieczornych Sisi zaczęła odczuwać ból. Następnego dnia z samego rana udaliśmy się do weterynarza, który stwierdził uraz kręgosłupa i skierował nas do kliniki weterynaryjnej w Gliwicach. Sisi w między czasie doznała paraliżu tylnych łap. Po dotarciu do kliniki zostaliśmy poinformowani o konieczności wykonania tomografii komputerowej. Koszt takiego badania to 600 zł. Z wyników badań dowiedzieliśmy się, że Sisi ma dyskopatię  i ratunkiem dla niej jest natychmiastowa operacja kręgosłupa ( koszt 2500 zł ). Bez chwili namysłu postanowiliśmy ratować Sisi i zgodziliśmy się na operację. Mieliśmy dużą nadzieję, że Sisi odzyska czucie i po opreacji wróci do zdrowia. Niestety po operacji pies nadal nie odzyskał czucia. Nie potrafi również sama oddać moczu. Sisi w klinice spędziła 5 dni ( koszt 750 zł ). Jedyną nadzieją dla Sisi jest nauczenie się chodu rdzeniowego. Jest to długa i kosztowna droga, aby znowu mogła cieszyć się życiem. 

Zebrane pieniądze chcemy przeznaczyć na rehabilitacje, konsultacje oraz opiekę medyczną. Niestety nie jesteśmy już w stanie finansowo zapewnić jej długotrwałej rehabilitacji. Koszy są bardzo duże, a Sisi musi regularnie i często ćwiczyć, aby moża było zauważyć efekty. Bardzo prosimy o pomoc. Liczy się każda złotówka !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
486 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Kocielski - awatar

Michał Kocielski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamila - awatar
Kamila
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij