Zbiórka Pomóż Sisi odzyskać radość życia - miniaturka zdjęcia

Pomóż Sisi odzyskać radość życia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Sisi odzyskać radość życia - zdjęcie główne

Pomóż Sisi odzyskać radość życia

486 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Kocielski - awatar

Michał Kocielski

Organizator zbiórki

Witamy. Z tej strony Michał, Marta i Maks - właściciele Sisi. Zdecydowaliśmy się na założenie zbiórki, ponieważ nasza Sisi potrzebuje pomocy, która jest długotrwała i kosztowna. Ale najpierw zacznijmy od początku.

Sisi znaleźliśmy w ogłoszeniu w internecie. Właścicielka, która znalazła ją w Zakopanem niestety nie mogła jej zatrzymać z powodu wyjazdu. Długo nie zastanawiając się postanowiliśmy pomóc psiakowi i dać mu miłość. Już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że jest to wyjątkowy pies. Sisi jest niezwykle aktywna, uwieIbia długie spacery w lesie, kocha dzieci a dzieci kochają ją. Jest psem mądrym, posłusznym i przede wszystkim oddanym.

 I  tak dwa lata z Sisi mineły nam w radości, szczęsciu i zabawie. Niestety dnia 20.12.2017 w godzinach wieczornych Sisi zaczęła odczuwać ból. Następnego dnia z samego rana udaliśmy się do weterynarza, który stwierdził uraz kręgosłupa i skierował nas do kliniki weterynaryjnej w Gliwicach. Sisi w między czasie doznała paraliżu tylnych łap. Po dotarciu do kliniki zostaliśmy poinformowani o konieczności wykonania tomografii komputerowej. Koszt takiego badania to 600 zł. Z wyników badań dowiedzieliśmy się, że Sisi ma dyskopatię  i ratunkiem dla niej jest natychmiastowa operacja kręgosłupa ( koszt 2500 zł ). Bez chwili namysłu postanowiliśmy ratować Sisi i zgodziliśmy się na operację. Mieliśmy dużą nadzieję, że Sisi odzyska czucie i po opreacji wróci do zdrowia. Niestety po operacji pies nadal nie odzyskał czucia. Nie potrafi również sama oddać moczu. Sisi w klinice spędziła 5 dni ( koszt 750 zł ). Jedyną nadzieją dla Sisi jest nauczenie się chodu rdzeniowego. Jest to długa i kosztowna droga, aby znowu mogła cieszyć się życiem. 

Zebrane pieniądze chcemy przeznaczyć na rehabilitacje, konsultacje oraz opiekę medyczną. Niestety nie jesteśmy już w stanie finansowo zapewnić jej długotrwałej rehabilitacji. Koszy są bardzo duże, a Sisi musi regularnie i często ćwiczyć, aby moża było zauważyć efekty. Bardzo prosimy o pomoc. Liczy się każda złotówka !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
486 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Kocielski - awatar

Michał Kocielski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamila - awatar
Kamila
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij