Zbiórka Pomóżmy sparaliżowanemu Ironowi - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy sparaliżowanemu Ironowi Jak założyć taką zbiórkę?

Pomóżmy sparaliżowanemu Ironowi

3 325 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

IRON to 11-miesięczny golden retriever, którego właściciele zwrócili się do nas z prośbą o pomoc.

Iron ponad miesiąc temu przestał nagle chodzić. W jednym momencie tylna część ciała odmówiła posłuszeństwa :-(

Natychmiast rozpoczęto diagnostykę. Jednak mimo przeprowadzonych badań (USG, RTG, badania krwi) nie udało się ustalić przyczyn paraliżu. Szersza diagnostyka nie była na miejscu możliwa. Rozpoczęto leczenie objawowe czyli rehabilitację. Jesteśmy w posiadaniu całej dotychczasowej dokumentacji z badań Irona.

Iron jest rehabilitowany codziennie. Właściciele codziennie wykonują w domu masaże i ćwiczenia. Zakupili w tym celu sprzęt rehabilitacyjny m.in. elektrostymulator i pracują z psem sami. Oprócz tych ćwiczeń Iron chodzi na zabiegi na bieżni wodnej 3-4 razy w tygodniu.

Powolutku zaczynają być widoczne efekty rehabilitacji, ale możliwości finansowe opiekunów są już bardzo ograniczone. Dotychczas ponieśli już kilkutysięczne koszty (badania, sprzęt rehabilitacyjny, elektrostymulator, leczenie zapalenia pęcherza moczowego, pampersy, podkłady higieniczne, rehabilitacja).

Iron powinien zostać skonsultowany z neurologiem i przebadany rezonansem magnetycznym, co pozwoliłoby na ustalenie przyczyny paraliżu i pozwoliłoby na rozszerzenie lub dobranie bardziej skutecznej terapii. Właścicieli nie stać już jednak na taki wydatek, tym bardziej, że musieliby przyjechać na konsultację i badanie do Warszawy. Kończą się również ich możliwości, jeżeli chodzi o opłacenie kolejnych zajęć rehabilitacyjnych.

Iron to młodziutki pies, przed którym jeszcze całe życie. Opiekunowie bardzo go kochają i walczą o niego każdego dnia z ogromnym poświęceniem, ale obecnie bardzo potrzebują i wsparcia finansowego i duchowego, ponieważ często powtarzaną i "życzliwą" radą jest  tekst: „uśpić psa, bo po co się z nim męczyć”.

Bardzo nas poruszyła historia Irona i chcemy mu pomóc w powrocie do sprawności. Iron ma kochających właścicieli, niezwykle zaangażowanych,  bardzo poświęcających się dla niego i walczących o jego zdrowie. Wiemy, jak kosztowna jest diagnostyka, leczenie i rehabilitacja sparaliżowanego psa, dlatego chcemy pomóc i wesprzeć ich w tej walce.  

Chcemy zebrać pieniądze na konsultację neurologiczną połączoną z badaniem rezonansem magnetycznym w Warszawie. Iron musi też być stale rehabilitowany na bieżni wodnej oraz polem elektromagnetycznym. Szacowane łączne koszty miesięcznej rehabilitacji oraz badania rezonansem to 3000 zł. 

Jeśli Wy też chcielibyście pomóc Ironowi, prosimy o wsparcie i wpłaty. W imieniu opiekunów Irona bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za każdą pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Sebastian - awatar

  Sebastian

  21.05.2018
  21.05.2018

  Wspieram jako miłośnik zwierząt!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.05.2018
  20.05.2018

  Dasz radę!

 • Tomasz Smigielski - awatar

  Tomasz Smigielski

  20.05.2018
  20.05.2018

  no ty się smyku ruszaj, bo kilometry lasów i pól przed tobą ! <3

 • Dorota Pudełko - awatar

  Dorota Pudełko

  18.05.2018
  18.05.2018

  Trzymam kciuki nie poddawajcie się!

 • Dominika - awatar

  Dominika

  18.05.2018
  18.05.2018

  Powodzenia 😃

3 325 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 75

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
200
Zuza Kieronska - awatar
Zuza Kieronska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Kasia i Kudłaś - awatar
Kasia i Kudłaś
50
Dominika Pawłowska-Mróz - awatar
Dominika Pawłowska-Mróz
30
Gosia Magner - awatar
Gosia Magner
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sebastian - awatar
Sebastian
20
Irene Tegtmeyer - awatar
Irene Tegtmeyer
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij