Suczka po wypadku.

0 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Michał Michalska - awatar

Natalia Michał Michalska

Organizator zbiórki

NoNiektorzy ludzie są bez serca. Dnia 05.10 kolo godziny 19 Kierowca czarnego BMW tuż przed nami potrącił psa, po czym odjechał jak gdyby nigdy nic. Sparaliżowane tylne łapki, połamana przednia łapka i obrażenia pyszczka. Tyle byliśmy w stanie zaobserwować, jednak nie mamy rtg w oczach. Miejmy nadzieję, że obrażenia nie są bardzo poważne. Mimo bólu piesek okazał się jednak anielsko cierpliwy i ewidentnie czuł, że próbujemy mu pomóc. Po wylizaniu naszych rąk i przekazaniu w ręce Pogotowia dla Zwierząt, sunia trafiła do całodobowej kliniki w Warszawie. Badania wykazaly zwichnięty kręgosłup  i złamania kończyn. Zbiera się płyn rdzeniowy. Płyn odsączono,  dziś poszukiwano pilnie chirurga ktory podejmie sie zabiegu odwrócenia kręgosłupa.

Pieniadze zostana przekazane na leczenie, nocleg w klinice, składanie łapki oraz rehabilitację.

Koszta są ogromne.

1000 zł za pobyt w klinice

Zabieg na kręgosłupie 4500 zł

Składanie łapki ok. 2000 zł.

Nie mam jeszcze informacji na temat kosztów rehabilitacji.

Pomóżmy Łani znow cieszyć się życiem. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Michał Michalska - awatar

Natalia Michał Michalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij