Zbiórka Pech przyniósł czerniaka. - zdjęcie główne

Pech przyniósł czerniaka.

230 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Domaszyn - awatar

Katarzyna Domaszyn

Organizator zbiórki

Jinx trafiła do Nas ze względu na agresję do ludzi, kot z depresją i lękami.

Mieliśmy nadzieję znaleźć jej odpowiedni dom. Gdy już ktoś się zgłosił i był gotowy kotkę zaadoptować, pojawił się nieprzyjaciel.

Nieprzyjaciel zwany czerniakiem. Jinx zrobiła się ponura, niechętna do zabawy, nagle piłeczka leżała w kącie, a kotka dużo spała.. Na szyi u kotki wykryliśmy guz, narośl była duża - kotka nie chciała dać się wcześniej dotknąć, dlatego nie byliśmy w stanie tego zobaczyć. Pognaliśmy do weterynarza..  

Tam po krótkim badaniu padła decyzja o usunięciu guza i biopsji. Gdy dostaliśmy wynik zaczęliśmy się zastanawiać, czy to już nie wróci, czy znajdzie dom, czy znajdzie jeszcze miłość. Czerniak, o łagodnym przebiegu został usunięty, została tylko blizna - i dobre badania! Zdjęcie rtg klatki piersiowej i usg powłok brzusznych nie wykazały więcej zmian.

Jednak teraz Jinx musi przyjąć raz w miesiącu leki, których koszt wynosi 67 zł. Zylexis jest lekiem, który podaje się w celu wzmocnienia odporności. 

Diagnostyka i leczenie jak zawsze nie są niskie. W Naszym przypadku wyniosły 400zł. 

Teraz czeka Nas półroczna kuracja Zylexisem; koszt miesięczny to 67zł. Pół roku wyniesie 402zł. My jako Dom Tymczasowy nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów i dlatego prosimy o pomoc i wsparcie. Kotka potrzebuje leku, jak również domu, w którym ktoś ją pokocha, a ona mu zaufa. Wierzymy, że kiedyś spotka ją szczęście i spokój. Zaktualizujemy zbiórkę w celu dodania wyników z biopsji.
Prosimy w imieniu Jinx o wsparcie. Dom Tymczasowy - Oczami Kota.
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Julia - awatar

    Julia

    21.11.2022
    21.11.2022

    Pomagam ❤

230 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Domaszyn - awatar

Katarzyna Domaszyn

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Julia - awatar
Julia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anita Skorb - awatar
Anita Skorb
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij