Zbiórka Pech przyniósł czerniaka. - miniaturka zdjęcia

Pech przyniósł czerniaka.

Zbiórka Pech przyniósł czerniaka. - zdjęcie główne

Pech przyniósł czerniaka.

220 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Domaszyn - awatar

Katarzyna Domaszyn

Organizator zbiórki

Jinx trafiła do Nas ze względu na agresję do ludzi, kot z depresją i lękami.

Mieliśmy nadzieję znaleźć jej odpowiedni dom. Gdy już ktoś się zgłosił i był gotowy kotkę zaadoptować, pojawił się nieprzyjaciel.

Nieprzyjaciel zwany czerniakiem. Jinx zrobiła się ponura, niechętna do zabawy, nagle piłeczka leżała w kącie, a kotka dużo spała.. Na szyi u kotki wykryliśmy guz, narośl była duża - kotka nie chciała dać się wcześniej dotknąć, dlatego nie byliśmy w stanie tego zobaczyć. Pognaliśmy do weterynarza..  

Tam po krótkim badaniu padła decyzja o usunięciu guza i biopsji. Gdy dostaliśmy wynik zaczęliśmy się zastanawiać, czy to już nie wróci, czy znajdzie dom, czy znajdzie jeszcze miłość. Czerniak, o łagodnym przebiegu został usunięty, została tylko blizna - i dobre badania! Zdjęcie rtg klatki piersiowej i usg powłok brzusznych nie wykazały więcej zmian.

Jednak teraz Jinx musi przyjąć raz w miesiącu leki, których koszt wynosi 67 zł. Zylexis jest lekiem, który podaje się w celu wzmocnienia odporności. 

Diagnostyka i leczenie jak zawsze nie są niskie. W Naszym przypadku wyniosły 400zł. 

Teraz czeka Nas półroczna kuracja Zylexisem; koszt miesięczny to 67zł. Pół roku wyniesie 402zł. My jako Dom Tymczasowy nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów i dlatego prosimy o pomoc i wsparcie. Kotka potrzebuje leku, jak również domu, w którym ktoś ją pokocha, a ona mu zaufa. Wierzymy, że kiedyś spotka ją szczęście i spokój. Zaktualizujemy zbiórkę w celu dodania wyników z biopsji.
Prosimy w imieniu Jinx o wsparcie. Dom Tymczasowy - Oczami Kota.
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
220 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Domaszyn - awatar

Katarzyna Domaszyn

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anita Skorb - awatar
Anita Skorb
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij