Zbiórka Ostatni ratunek dla orsa! - zdjęcie główne

Ostatni ratunek dla orsa!

2 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Lis - awatar

Patrycja Lis

Organizator zbiórki

Ostatnia deska ratunku dla Orsa!


Kochani! Organizujemy zrzutkę!


Orso jest 3 i pół rocznym malamutem alaskańskim, który jeszcze zaledwie tydzień temu był pełen życia. Niestety stała się tragedia! Orso nagle zachorował na ANAPLAZMOZĘ. Choroba ta rozwija się w organizmie psa bez objawowo przez około 2 tygodnie, infekując wszystkie napotkane organy. Orso od poniedziałku (2.09.2019 r.) jest pod stałą opieką weterynarza. Codziennie przyjmuje kroplówki oraz z powodu braku apetytu substancje odżywcze (w ogóle nie je i jest na chwilę obecną karmiony na siłę przez strzykawkę - schudł już ponad 6 kilo!). Od piątku zaczął dostawać domięśniowo sterydy. Niestety jego stan zdrowia nie ulega zmianie :(. 5.09.2019 dostaliśmy skierowanie na USG jamy brzusznej, którego wyniki wykazały powiększoną wątrobę z osadami krwi oraz ledwo sprawną prawą nerkę. Leczenie psa jest wyjątkowo kosztowne. W przeciągu tygodnia wydaliśmy na ratowanie życia Orsa prawie 2 tysiące złotych. Na chwilę obecną niestety nie jesteśmy w stanie sfinansować mu całego leczenia.


Orso jest naszym przyjacielem, członkiem naszej rodziny i nie zamierzamy odpuścić tak łatwo. Będziemy walczyć o każdy oddech Orsa! Kochani! W jego oczach widać ogromną chęć do życia i nieustającą wolę walki. Pomóżmy mu wspólnie proszę wygrać tę walkę i pójść na jeszcze nie jeden spacer.


We wtorek (10.09.2019) będą przeprowadzane ponowne badania krwi, które mają wykazać czy pieska da się jeszcze uratować. Ostatnią deską ratunku dla Orsa jest Trójmiejska klinika dla zwierząt, która oferuje całodobowe leczenie szpitalne, które niestety jest bardzo kosztowne. Klinika ta jest jedynym miejscem (i ostatnim) gdzie można jeszcze uratować życie Orsa.


Kochani! Liczymy na Was! Pokażcie proszę jak wielka siła tkwi w NAS WSZYSTKICH! Nie dajmy umrzeć Orsowi!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Patrycja Lis - awatar

  Patrycja Lis

  08.09.2019
  08.09.2019

  Orso po królówkach

  Zdjęcie aktualizacji 36 907

2 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Lis - awatar

Patrycja Lis

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij