Zbiórka Łóżko rehabilitacyjne dla Alana - miniaturka zdjęcia

Łóżko rehabilitacyjne dla Alana Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Łóżko rehabilitacyjne dla Alana - zdjęcie główne

Łóżko rehabilitacyjne dla Alana

0 zł  z 3 800 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Ostojski - awatar

Sebastian Ostojski

Organizator zbiórki

Zbieramy na łóżko dla chorego Alana

Alan ma 30 lat i samotnie wychowuje go ojciec.

Od urodzenia choruje na mózgowe porażenie , padaczkę , żółtaczke i niedowład czterokończynowy.

Wymaga 24 godzinnej opieki i pomocy ponieważ nie chodzi i nie jest samodzielny.

Dodatkowo z wiekiem nasiliły się ataki padaczki , są częstsze i dużo silniejsze , ciężko je opanować , ojciec ma już 66 lat i jest mu bardzo ciężko.

Łóżko jest naprawde pilną sprawą która ułatwiłaby obojgu codzienne funkcjonowanie.

Serdecznie prosimy o pomoc.

https://www.ortopedio.pl/lozka-rehabilitacyjne/Lozko-rehabilitacyjne-Taurus-Lux-Low/?gclid=CjwKCAiAxJPVBRB4EiwAsCA4aQ4CVKdvlR5N79kxzoMeG8dgTt_EdpNJPEPPmICyHnzqDjvpVRoHphoCEMYQAvD_BwE

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 3 800 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Ostojski - awatar

Sebastian Ostojski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij