Zbiórka Zakup sprzętu medycznego - zdjęcie główne

Zakup sprzętu medycznego

2 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Bąnczyk - awatar

Mateusz Bąnczyk

Organizator zbiórki

Gdy miałem 4 lata zachorowałem na cukrzyce typu 1.

Witam wszystkich serdecznie mam na Imię Mateusz. Od 19 lat choruje już na cukrzyce. Od roku mam bardzo duży problem z unormowaniem choroby. W dodatku od kilku miesięcy moja aktualna pompa po 5 latach zaczyna już szwankować. Na codzień uczę się trenuje oraz pracuje.

Na codzień trenuje taniec nowoczesny oraz akrobatykę. W 2014 roku udało mi się dzięki ciężkiej pracy wytańczyć tytuł Vice-Mistrza Polski solistów dorosłych i tym samym dostać się do reprezentacji polski. Dzięki temu mogłem reprezentować kraj na Mistrzostwach Europy i Świata. 

Od 2014, rok w rok reprezentuje nasz kraj na mistrzostwach Europy oraz Świata. Niestety każdy zły poziom cukru powoduje gorszy wynik podczas moich startów. 

Moim celem jest zakup Pompy Insulinowej Medtronic Minimed 640g

Dlaczego Minimed 640g?

Dzięki temu małem urządzeniu jestem w lepszym stanie zapanować nad chorobą. Ciągłe monitorowanie poziom cukru we krwi umożliwia mi szybszą reakcje na złe wyniki oraz polepszenie ich. 

Pompa potrafii przewidzieć i zapobiec hipoglikemii (niedocukrzenią) 

Zakup nowej pompy insulinowej jest dla mnie bardzo ważny ponieważ pompa jest w stanie poprawić stan mojego zdrowia. Jestem bardzo wdzięczny każdej osobie, która pomoże mi w osiągnięciu tego celu oraz z góry dziękuje wszystkim zaangażowanym. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Bąnczyk - awatar

Mateusz Bąnczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Piotr Wasniewski - awatar
Piotr Wasniewski
1
Piotr Waśniewski - awatar
Piotr Waśniewski
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij