Zbiórka Perkusja dla zdolnego Jasia - miniaturka zdjęcia

Perkusja dla zdolnego Jasia

Zbiórka Perkusja dla zdolnego Jasia - zdjęcie główne

Perkusja dla zdolnego Jasia

91 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Michal Baczyński - awatar

Michal Baczyński

Organizator zbiórki

Jasiu ma 7 lat i ma zespół Aspergera (jest podopiecznym fundacji Zdążyć z pomocą). 

Od najmłodszych lat słucha jedynie muzyki rockowej i ma prawdziwego hopla na jej punkcie- Metallica, Black Sabbath, Purple i Zeppeliny- zna wszystkie płyty a nawet tytuły. Ostatnio słucha głównie Queen i trochę spokojniejsze zespoły.  

Od 2 lat chodzi na lekcje muzyki- różne instrumenty- gitara, klawisze, perkusja. Przejawia wielki talent muzyczny i nawet razem z nauczycielem (widocznym na zdjęciu) nagrywa różne aranżacje na klawiszach (chyba tak to się nazywa) Ostatnio bardzo poszedł w perkusję i non stop gdzieś o coś "wali" . I właśnie prawdziwa perkusja jest jego marzeniem. Niestety mieszkając w bloku nie możemy sobie pozwolić na takie rozwiązanie. Dlatego jedynym rozwiązaniem jest perkusja elektroniczna. 

Jasiu ze względu na swoją chorobę chodzi na różne zajęcia dodatkowe wspomagające jego rozwój psychiczny jak i motoryczny, usprawniające koordynację ruchową oraz odpowiednie zachowanie w grupie. Miesięczne koszty z tym związane uniemożliwiają spełnienie jego marzenia. 

Może z Państwa pomocą uda się w jakimś stopniu je spełnić...na co liczymy.    

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
91 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Michal Baczyński - awatar

Michal Baczyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dominga - awatar
Dominga
20
Asia T - awatar
Asia T
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij