Zbiórka Perkusja dla zdolnego Jasia - zdjęcie główne

Perkusja dla zdolnego Jasia

91 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Michal Baczyński - awatar

Michal Baczyński

Organizator zbiórki

Jasiu ma 7 lat i ma zespół Aspergera (jest podopiecznym fundacji Zdążyć z pomocą). 

Od najmłodszych lat słucha jedynie muzyki rockowej i ma prawdziwego hopla na jej punkcie- Metallica, Black Sabbath, Purple i Zeppeliny- zna wszystkie płyty a nawet tytuły. Ostatnio słucha głównie Queen i trochę spokojniejsze zespoły.  

Od 2 lat chodzi na lekcje muzyki- różne instrumenty- gitara, klawisze, perkusja. Przejawia wielki talent muzyczny i nawet razem z nauczycielem (widocznym na zdjęciu) nagrywa różne aranżacje na klawiszach (chyba tak to się nazywa) Ostatnio bardzo poszedł w perkusję i non stop gdzieś o coś "wali" . I właśnie prawdziwa perkusja jest jego marzeniem. Niestety mieszkając w bloku nie możemy sobie pozwolić na takie rozwiązanie. Dlatego jedynym rozwiązaniem jest perkusja elektroniczna. 

Jasiu ze względu na swoją chorobę chodzi na różne zajęcia dodatkowe wspomagające jego rozwój psychiczny jak i motoryczny, usprawniające koordynację ruchową oraz odpowiednie zachowanie w grupie. Miesięczne koszty z tym związane uniemożliwiają spełnienie jego marzenia. 

Może z Państwa pomocą uda się w jakimś stopniu je spełnić...na co liczymy.    

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
91 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Michal Baczyński - awatar

Michal Baczyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dominga - awatar
Dominga
20
Asia T - awatar
Asia T
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij