Zbiórka Zbiórka dla Olisia - miniaturka zdjęcia

Zbiórka dla Olisia

Zbiórka Zbiórka dla Olisia - zdjęcie główne

Zbiórka dla Olisia

1 143 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać teraz
 
Monika Grzegorz Pożoga - awatar

Monika Grzegorz Pożoga

Organizator zbiórki

Witam ma na imię Monika mam 25 lat jestem mamą 2,5 rocznego Oliwiera,który jest wcześniakiem. Mój synek urodził się w 36tyg ciąży z wadą wrodzoną serca( KOARKTACJA AORTY), na którą miał w 5 dobie życia przeszedł skomplikowaną operację. Mój synek urodził się z zaburzeniami oddychania,po czym został przetransportowany karetka do szpitala w Gdańsku na OIOM. Po wielu badaniach i obserwacjach szpitalnych dowiedzieliśmy się o innych jego chorobach. Oliś choruje na padaczkę,która jest lekkooporna. Jego ataki zdarzają się 3-4  razy na dobę. Niestety nie są one wyleczalne. Od maja 2018 roku mój synek ma założonego PEGA, który był zakładany w szpitalu w Bydgoszczy. Jest to rurka wprowadzona do żołądka,przez którą jest żywiony specjalnym mlekiem. Waży zaledwie 6,5 kg. Jest to spowodowane zaburzeniami odżywiania,cholestazą a także alergią pokarmową. 26 sierpnia nasz synek miał Wymienianego PEGA na nowego. Po tym czasie zobaczyliśmy że nasz syn zaczął przybierać na wadze. Wymiana takiego PEGA trwała zaledwie kilka minut

W tym momencie czekamy na dalsze badania po których będzie wiadomo jak dalej będzie odżywiany Oliś. Stwierdzono także agenezję ciała modzelowatego oraz dysmorfię twarzy. Mój synek ma problemy ze wzrokiem i słuchem nosi okularki. Niedosłyszy na oba uszka, ma niedosłuch czuciowo-nerwowy obustronny. Jest dzieckiem, które nie siedzi nie mówi  ani nie chodzi,a o tym żeby był zdrowy marzymy najbardziej, dlatego właśnie prosimy o pomoc. Każdy wyjazd,leki,badania niestety kosztują. Pracuje tylko Mąż i przyszedł czas kiedy już sami nie dajemy rady. Oliś bardzo często łapie infekcje zapalenie oskrzeli oraz płuc.

Zebrane pieniądze będą wykorzystane na zakup ssaka medycznego który pomoże przy odessaniu flegmy w trakcie choroby gdyż sam niestety nie potrafi odkrztusić. Pieniądze także będą wykorzystane na rehabilitację na którą musi uczęszczać 6 dni w tygodniu oraz na wyjazdy do specjalistów, badania i leki. 

Bardzo wiele znaczy dla nas pomoc dla naszego synka. Będziemy bardzo wdzięczni ludziom dobrego serca.

Bardzo prosimy o pomoc ludzi dobrego serca w walce o naszego synka Oliwierka. Kazda wpłata jest dla nas wielką pomocą Dziekuje Oliwierek i jego Rodzice.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowo;) - awatar

    Anonimowo;)

    30.03.20
    30.03.20

    Zdrówka!!!

1 143 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać teraz
 
Monika Grzegorz Pożoga - awatar

Monika Grzegorz Pożoga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Julka - awatar
Julka
20
Ewaa - awatar
Ewaa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolinka - awatar
Karolinka
20
Anonimowo;) - awatar
Anonimowo;)
50
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonim - awatar
Anonim
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij