Zbiórka Operacja serca w Munster - zdjęcie główne

Operacja serca w Munster

101 zł  z 305 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Justa Ochnio - awatar

Justa Ochnio

Organizator zbiórki

Nazywam się Justyna Ochnio . W 19 tyg. ciąży na rutynowym badaniu usg lekarz przeprowadzający badanie stwierdził, że z serduszkiem naszego synka coś jest nie tak. Dostaliśmy skierowanie do poradni Echo serca do Wrocławia ,a z Wrocławia do Warszawy  . Dzień , w którym mieliśmy pierwszą wizytę w Warszawie okazał się dla nas najtragiczniejszym dniem w naszym życiu. 

Diagnoza : Krytyczna wada serca. Kardiomiopatia lewej komory serca z fibroelasozą i funkcjonalną artezją aorty. Co znaczy, że nasz synek ma ogromny przerost lewej komory serca , zwłóknienia oraz zarośniętą zastawkę aorty. Przerost lewej komory serca powoduje ucisk na prawą komorę co powoduje jednoczesny niedorozwój prawej komory.

Decyzją Prof. z Warszawy było skierowanie mnie do szpitala celem przeprowadzenia badań genetycznych i innych. Badania genetyczne wyszły prawidłowo więc Pani Prof, podjęła decyzję leczenie maleństwa przezłożyskowo lekami , które miały wspomóc pracę i rozwój lewej komory. Jednak po 2 tyg od tego leczenia usłyszeliśmy, że musimy być przygotowani na najgorsze, że nasz synek umrze jeszcze u mnie w brzuszku i, że nie dają jemu szans .

Następnym naszym krokiem była wizyta w Łodzi i tutaj pojawiło się światełko w tunelu. Usłyszeliśmy , że prawa komora serca rozwija się bardzo ładnie i , że nasze maleństwo rozwojowo daje sobie na niej znakomicie radę . Ale doszedł następny problem ponieważ jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że nasz synek oprócz wady serca urodzi się również z niedorozwojem płuc . I tutaj już w Łodzi dają jemu mniejsze szanse na przeżycie i prawidłowe leczenie wady serduszka. Dlatego też zdecydowaliśmy się szukać pomocy u Profesora Malca w Munster . Otrzymaliśmy kwalifikację oraz kosztorys. 

Kwota jaką musimy uzbierać to 72000 Euro  na tę kwotę składa się  poród ,który musi odbyć się w Niemczech oraz operacje i leczenie naszego synka ( czas leczenia to 2-3 miesięcy). Kwota ta przekracza nasze możliwości finansowe , a czasu do uzbierania jej jest bardzo mało ponieważ termin przyjazdu do klinik mam wyznaczony na 31.05.2017 r. 

Błagamy o pomoc w uratowaniu naszego synka Aleksandra Ochnio. 


Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    12.04.2017
    12.04.2017

    Justynka wszystko się uda!!! 3mam kciuki:)

101 zł  z 305 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Justa Ochnio - awatar

Justa Ochnio

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij