Zbiórka Zbiórka pieniążków na wakacje - miniaturka zdjęcia

Zbiórka pieniążków na wakacje Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka pieniążków na wakacje - zdjęcie główne

Zbiórka pieniążków na wakacje

0 zł  z 30 000 zł (Cel)

Witamy serdecznie. Jesteśmy Fundacją "Ratujmy Uśmiech Dziecka" z Nowej Rudy. Działamy i pomagamy wszystkim już od 15 lat. Tak jak i w tamtym roku zwracamy się do wszystkich z prośba do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc w zebraniu pieniążków dla 40 dzieci na wakacje 2019r do Kołobrzegu. Dzieci za wakacje nie ponoszą, żadnych kosztów, wyjazd odbywa się zupełnie dla nich za darmo. 

Mamy również swoją Świetlice Środowiskową "Kolorowy Świat" w Nowej Rudzie przy ul. Jeziornej 1a. W roku 2018 obyła się XIV Akcja Mikołajkowa "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" oraz II Wigilia w Rynku dla wszystkich mieszkańców z miasta i okolic. W akcji Mikołajkowej wzieło udział ok. 1500 dzieci, gdzie one otrzymały darmowe paczki ze słodyczami i pluszakami. 

Raz w roku organizujemy zawody sportowe, dyskotekę pod gwiazdami oraz zabawę choinkową w Noworudzkim MOK-u. W okresie Świątecznym przygotowujemy zbiórkę żywności dla potrzebujących. Pomagamy rozdając żywność, odzież, sprzęt AGD, buty itp. 

W Świetlicy obchodzone są urodziny każdego dziecka z tortem i świeczką. Dzieci przychodzą na Świetlice od poniedziałku do soboty od godz 13:00 do 20:00, gdzie mają zapewnione ciepły posiłek i herbatę. Codziennie w Świetlicy przebywa od 20 do 50 dzieci.'

Za okazaną pomoc i udostępnienie z całego serca dziękujemy w imieniu dzieci, rodziców i zarządu fundacji. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 30 000 zł (Cel)

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij