Zbiórka Zbiórka pieniążków na wakacje - miniaturka zdjęcia

Zbiórka pieniążków na wakacje

Witamy serdecznie. Jesteśmy Fundacją "Ratujmy Uśmiech Dziecka" z Nowej Rudy. Działamy i pomagamy wszystkim już od 15 lat. Tak jak i w tamtym roku zwracamy się do wszystkich z prośba do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc w zebraniu pieniążków dla 40 dzieci na wakacje 2019r do Kołobrzegu. Dzieci za wakacje nie ponoszą, żadnych kosztów, wyjazd odbywa się zupełnie dla nich za darmo. 

Mamy również swoją Świetlice Środowiskową "Kolorowy Świat" w Nowej Rudzie przy ul. Jeziornej 1a. W roku 2018 obyła się XIV Akcja Mikołajkowa "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" oraz II Wigilia w Rynku dla wszystkich mieszkańców z miasta i okolic. W akcji Mikołajkowej wzieło udział ok. 1500 dzieci, gdzie one otrzymały darmowe paczki ze słodyczami i pluszakami. 

Raz w roku organizujemy zawody sportowe, dyskotekę pod gwiazdami oraz zabawę choinkową w Noworudzkim MOK-u. W okresie Świątecznym przygotowujemy zbiórkę żywności dla potrzebujących. Pomagamy rozdając żywność, odzież, sprzęt AGD, buty itp. 

W Świetlicy obchodzone są urodziny każdego dziecka z tortem i świeczką. Dzieci przychodzą na Świetlice od poniedziałku do soboty od godz 13:00 do 20:00, gdzie mają zapewnione ciepły posiłek i herbatę. Codziennie w Świetlicy przebywa od 20 do 50 dzieci.'

Za okazaną pomoc i udostępnienie z całego serca dziękujemy w imieniu dzieci, rodziców i zarządu fundacji. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij