Zbiórka Zbiórka pieniążków na wakacje - miniaturka zdjęcia

Zbiórka pieniążków na wakacje Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka pieniążków na wakacje - zdjęcie główne

Zbiórka pieniążków na wakacje

0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Witamy serdecznie. Jesteśmy Fundacją "Ratujmy Uśmiech Dziecka" z Nowej Rudy. Działamy i pomagamy wszystkim już od 15 lat. Tak jak i w tamtym roku zwracamy się do wszystkich z prośba do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc w zebraniu pieniążków dla 40 dzieci na wakacje 2019r do Kołobrzegu. Dzieci za wakacje nie ponoszą, żadnych kosztów, wyjazd odbywa się zupełnie dla nich za darmo. 

Mamy również swoją Świetlice Środowiskową "Kolorowy Świat" w Nowej Rudzie przy ul. Jeziornej 1a. W roku 2018 obyła się XIV Akcja Mikołajkowa "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" oraz II Wigilia w Rynku dla wszystkich mieszkańców z miasta i okolic. W akcji Mikołajkowej wzieło udział ok. 1500 dzieci, gdzie one otrzymały darmowe paczki ze słodyczami i pluszakami. 

Raz w roku organizujemy zawody sportowe, dyskotekę pod gwiazdami oraz zabawę choinkową w Noworudzkim MOK-u. W okresie Świątecznym przygotowujemy zbiórkę żywności dla potrzebujących. Pomagamy rozdając żywność, odzież, sprzęt AGD, buty itp. 

W Świetlicy obchodzone są urodziny każdego dziecka z tortem i świeczką. Dzieci przychodzą na Świetlice od poniedziałku do soboty od godz 13:00 do 20:00, gdzie mają zapewnione ciepły posiłek i herbatę. Codziennie w Świetlicy przebywa od 20 do 50 dzieci.'

Za okazaną pomoc i udostępnienie z całego serca dziękujemy w imieniu dzieci, rodziców i zarządu fundacji. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij