Zbiórka Maciuś prosi o życie !!! - miniaturka zdjęcia

Maciuś prosi o życie !!!

Zbiórka Maciuś prosi o życie !!! - zdjęcie główne

Maciuś prosi o życie !!!

10 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Krzysztof Smyka - awatar

Krzysztof Smyka

Organizator zbiórki

Zwracam się z żoną do ludzi o wrażliwych sercach , którym los zwierząt nie jest obojętny...

Maciuś ( kot ) jest z nami od 16 lat .

Ostatnio wykryto u Maciusia białaczkę ... Ciągle ma lużny stolec,wymiotuje po każdym jedzeniu i okropnie chudnie....

Starania lekarza weterynarza ( od grudnia 2018 roku ) nie odnoszą sukcesów : kroplówi,zastrzyki...  musimy niestety starać sie o srodki pienięzne , aby tego nie zaprzestać i nie poddawać się. Jednak są to stałe wydatki i wizyty po 2 razy w tygodniu.

Obecnie biedaczek unika kontaktu,usuwa sie,leży w miejscach gdzie go nie widać...

Płakać się chce....

Ten czas jest wyjątkowo dla nas trudny,pełen cierpienia emocjonalnego,ale i dar-dar serca,dla nas i odchodzącego zwierzaka. Czas,gdy można powiedzieć mu wszystko ,czego nie zdążyliśmy powiedzieć wcześniej,gdy brykał,bawił się...Obecnie jest to czas niezwykłej bliskości z ukochanym kotem...Możemy podjąć decyzję o eutanacji....może oszczędzimy cierpienia ,może głównie sobie. Jednak jest NADZIEJA i weterynarz tak twierdzI ,jednak musimy kontynuować leczenie . Walczymy i cierpimy RAZEM !

Zanim nastąpi to ' juz " , można jeszcze coś zrobić. Poświęcamy Maciusiowi dużo czasu , zapewnić stałą obecność osób z rodziny i odpowiednią opiekę weterynaryjną .

Przecież choroba nie musi boleć !


Głaskanie futerka,drapanie pod bródką,za uszkiem i to mruczenie.....Warto dla tego mruczenia ZROBIĆ wszystko,co tylko możliwe !!!

A na to " już " - odpowiedż przyjdzie sama.... 

Dobro powraca ze zdwojoną siłą !!!!

Prosimy o przekazanie linku znajomym, Maciuś sam sobie już nie pomoże , Tylko My i nasza ludzka pomoc,może mu zapewnic godne życie !!!

*****************************

Na jednym ze zdjęć - pierwszego , Maciuś jest ze swoją "siostrzyczką"( zdjęcie sprzed roku) ,także uratowaną z chodnika po skopaniu przez jakiegoś pijaka...Pysia przeszła koilka operacji ( śledziona i ciężkie złamanie kości udowej ) .

Obecnie juz zdrowa,bryka ( pomimo tkwiącego gwożdzia w kości udowej ) i podchodzi do Maciusia i go ciągle myje...Widok ściskający serce.... Tęskni za zabawami z maciusiem,jak i my.....

Gdybyśmy nie mieli ludzkich odruchów,nie ratowalibyśmy żadnego z nich...


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Krzysztof Smyka - awatar

    Krzysztof Smyka

    12.02.18
    12.02.18

    Dzisiejsza smutna wiadomośc.... Po wizycie u weterynarza i tym , co się dzieje obecnie...stwierdzono u Maciusia stan.... temp.32 st.!!! Maciuś został pod opieką i ratowaniem zycia w gabinecie i czekamy na telefon o przebiegu ratowania Maciunia.... Jeżeli uda sie przywrócic temperature do 34 st. i odzyskać kontakt z kotkiem,to decyzją kolejną będzie przetoczenie krwi. Błagamy , pomózcie nam finansowo w tym celu ! nasza determinacja jest ogromna,ale te środki finansowe....

10 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Krzysztof Smyka - awatar

Krzysztof Smyka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij