Zbiórka Maciuś prosi o życie !!! - zdjęcie główne

Maciuś prosi o życie !!!

10 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Smyka - awatar

Krzysztof Smyka

Organizator zbiórki

Zwracam się z żoną do ludzi o wrażliwych sercach , którym los zwierząt nie jest obojętny...

Maciuś ( kot ) jest z nami od 16 lat .

Ostatnio wykryto u Maciusia białaczkę ... Ciągle ma lużny stolec,wymiotuje po każdym jedzeniu i okropnie chudnie....

Starania lekarza weterynarza ( od grudnia 2018 roku ) nie odnoszą sukcesów : kroplówi,zastrzyki...  musimy niestety starać sie o srodki pienięzne , aby tego nie zaprzestać i nie poddawać się. Jednak są to stałe wydatki i wizyty po 2 razy w tygodniu.

Obecnie biedaczek unika kontaktu,usuwa sie,leży w miejscach gdzie go nie widać...

Płakać się chce....

Ten czas jest wyjątkowo dla nas trudny,pełen cierpienia emocjonalnego,ale i dar-dar serca,dla nas i odchodzącego zwierzaka. Czas,gdy można powiedzieć mu wszystko ,czego nie zdążyliśmy powiedzieć wcześniej,gdy brykał,bawił się...Obecnie jest to czas niezwykłej bliskości z ukochanym kotem...Możemy podjąć decyzję o eutanacji....może oszczędzimy cierpienia ,może głównie sobie. Jednak jest NADZIEJA i weterynarz tak twierdzI ,jednak musimy kontynuować leczenie . Walczymy i cierpimy RAZEM !

Zanim nastąpi to ' juz " , można jeszcze coś zrobić. Poświęcamy Maciusiowi dużo czasu , zapewnić stałą obecność osób z rodziny i odpowiednią opiekę weterynaryjną .

Przecież choroba nie musi boleć !


Głaskanie futerka,drapanie pod bródką,za uszkiem i to mruczenie.....Warto dla tego mruczenia ZROBIĆ wszystko,co tylko możliwe !!!

A na to " już " - odpowiedż przyjdzie sama.... 

Dobro powraca ze zdwojoną siłą !!!!

Prosimy o przekazanie linku znajomym, Maciuś sam sobie już nie pomoże , Tylko My i nasza ludzka pomoc,może mu zapewnic godne życie !!!

*****************************

Na jednym ze zdjęć - pierwszego , Maciuś jest ze swoją "siostrzyczką"( zdjęcie sprzed roku) ,także uratowaną z chodnika po skopaniu przez jakiegoś pijaka...Pysia przeszła koilka operacji ( śledziona i ciężkie złamanie kości udowej ) .

Obecnie juz zdrowa,bryka ( pomimo tkwiącego gwożdzia w kości udowej ) i podchodzi do Maciusia i go ciągle myje...Widok ściskający serce.... Tęskni za zabawami z maciusiem,jak i my.....

Gdybyśmy nie mieli ludzkich odruchów,nie ratowalibyśmy żadnego z nich...


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Krzysztof Smyka - awatar

    Krzysztof Smyka

    12.02.2018
    12.02.2018

    Dzisiejsza smutna wiadomośc.... Po wizycie u weterynarza i tym , co się dzieje obecnie...stwierdzono u Maciusia stan.... temp.32 st.!!! Maciuś został pod opieką i ratowaniem zycia w gabinecie i czekamy na telefon o przebiegu ratowania Maciunia.... Jeżeli uda sie przywrócic temperature do 34 st. i odzyskać kontakt z kotkiem,to decyzją kolejną będzie przetoczenie krwi. Błagamy , pomózcie nam finansowo w tym celu ! nasza determinacja jest ogromna,ale te środki finansowe....

10 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Smyka - awatar

Krzysztof Smyka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij