Zbiórka Rehabilitacja Jozefa - zdjęcie główne

Rehabilitacja Jozefa

2 171 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jozef Holovin - awatar

Jozef Holovin

Organizator zbiórki

Nasz kochany Jozef, mąż i ojciec, młody chłopak 47 lat….Wspomnienia z 27 maja 2016 - Miał być udany długi weekend w Bieszczadach, udział w zawodach biegowych, mieliśmy spędzić  aktywny rodzinny czas. Po popołudniowej kawie nagły ból głowy tak silny ze aż zwalający z nóg i wywołujący wymioty,  decyzja o wezwaniu pogotowia, które szybko przyjeżdża jednak ratownicy nie są w stanie zdziałać zbyt dużo, Jozef traci przytomność, decyzja o wezwaniu śmigłowca, transport do szpitala w Rzeszowie i diagnoza pęknięty tętniak, masywny wylew krwi do mózgu, stan ciężki, śpiączka farmakologiczna. Na OIOM-ie spędził 2 miesiące, niemówiący, leżący, z sonda Jozef zostaje przetransportowany do Olsztyna, ale tu komplikacje się nie kończą, kolejny zabieg na neurochirurgii, podejrzenie ropnia, ostre wodogłowie.

Wtedy jedno jest pewne trzeba walczyć o każdą nawet najmniejsza zmianę, poprawę. W październiku Jozef rozpoczął rehabilitacje szpitalną, jednak efekty były mizerne, w grudniu wypisany do domu , z niedowładem czterokończynowym. Musimy znaleźć dobry ośrodek, żeby postawić go na nogi, żeby on sam poczuł ze możliwa jest zmiana. Pod koniec stycznia 2017 jedziemy do Koszalina i tam po 4 tygodniach intensywnych ćwiczeń, możemy odstawić wózek, oczywiście przed nami jeszcze mnóstwo pracy, bo prawa noga ciągle słaba, bo zawroty głowy, bo kłopoty z pamięcią krótkotrwała, bo trzeba go asystować w codziennych czynnościach.

Najważniejsze nie poddać się, bo wtedy zaprzepaści się to co już osiągnięte, jeszcze jest miejsce na poprawę, na większą samodzielność, na powrót do normalności wbrew temu co mówili lekarze. Przecież dzieci potrzebują ojca. Dla Jozefa zawsze najważniejsza była rodzina,  to dla nas teraz codzienne walczy z bólem i pokonuje swoje słabości a my go wspieramy i chcielibyśmy zapewnić mu jak najwięcej profesjonalnej rehabilitacji.  Wiara i miłość działają cuda. 

Jozef zawsze osiągał to co sobie postawił za cel, wierzymy ze i tym razem będzie tak samo, a ten cel to biegać znowu, może już nie ultra maratony ale chociaż potruchtać z dziećmi w parku.

Kochani prosimy o wsparcie w rehabilitacji Jozefa, chcielibyśmy pojechać znowu na rehabilitację do Koszalina, a poza tym są potrzebne ciągle ćwiczenia, żeby nie było przykurczy, żeby poprawić chwiejny chód, żeby rozruszać bolesny bark , odzyskać siłę w rękach, potrzebujemy również terapii neuropsychologicznej, bo tylko wtedy odzyskiwanie sprawności jest kompleksowe.

Dziękujemy za każde nawet najdrobniejsze wsparcie. Prosimy o udostępnienie. Wiele to znaczy dla całej naszej rodziny


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 171 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jozef Holovin - awatar

Jozef Holovin

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Jakub Holovin - awatar
Jakub Holovin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Grzegorz Moszczyński - awatar
Grzegorz Moszczyński
100
magdalena kucharczyk - awatar
magdalena kucharczyk
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dorota i Wojtek Popczyk - awatar
Dorota i Wojtek Popczyk
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij