Konieczny remont klasztoru

14 886 zł  z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciło 118 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Lipieta - awatar

Dorota Lipieta

Organizator zbiórki

Jesteśmy Wspólnotą Zakonną, której patronuje św. Józef, popularnie nazywaną Józefitkami. W codzienności z Bożą pomocą i łaską żyjemy ufając Opatrzności Bożej charyzmatem Miłości Miłosiernej, posługując wśród Ubogich Chrystusowych. Mieszkamy w Kluczborku, w zawilgoconym budynku, który wymaga gruntownego remontu. 

Czeka nas całkowity remont dachu, założenie wentylacji mechanicznej i osuszenie piwnic. Dokonana została wstępna wycena tych prac na ponad 1,5 miliona złotych. Zimą śnieg dostaje się w przeróżne dachowe szczeliny i topnieje, czego skutkiem jest zalany w wielu miejscach strych i pomieszczenia na drugim piętrze (m.in. z sufitu sączą się krople wody, pojawiają się nowe zacieki na ścianach). Najbardziej pilna jest więc naprawa dachu, by uniknąć kolejnych szkód. Remont dachu zaplanowany jest od września do grudnia 2022 roku. Staramy się o pozyskanie środków z programów zewnętrznych. Nie udało nam się ich otrzymać w ubiegłym roku. 

Koszty przekraczają nasze możliwości - remont dachu to ok. 600 000 zł, dlatego prosimy o darowiznę. 

Dziękujemy za Waszą modlitwę i każdą wpłaconą złotówkę. Każdego z Was ogarniamy modlitwą i włączamy w Nowennę do naszego Ojca Założyciela - św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego. Ufamy, że wspomoże nas  i Was  Przemożny Patron - św. Józef w ogłoszonym Jubileuszowym Roku.

Święty Zygmuncie - módl się za nami i wypraszaj potrzebne łaski!
Święty Józefie - Patronie Rodzin, opiekuj się nami!

http://www.wroclaw.jozefitki.pl/index.php?body=article&name=prosba&lang=pl

https://www.niebolandiajozefitki.pl 

https://opole.gosc.pl/doc/6420202.Potrzebny-remont-dachu


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Elżbieta dulnik - awatar

  Elżbieta dulnik

  06.11.2020
  06.11.2020

  Z prośba o modlitwę w intencji znalezienia funduszy na zakończenie budowy domu.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.09.2020
  21.09.2020

  Odwagi

14 886 zł  z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciło 118 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Lipieta - awatar

Dorota Lipieta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 118

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Leśnikowska - awatar
Joanna Leśnikowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Halina Jaszcz - awatar
Halina Jaszcz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Elunia - awatar
Elunia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij