Konieczny remont klasztoru

14 906 zł  z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciło 119 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Lipieta - awatar

Dorota Lipieta

Organizator zbiórki

Jesteśmy Wspólnotą Zakonną, której patronuje św. Józef, popularnie nazywaną Józefitkami. W codzienności z Bożą pomocą i łaską żyjemy ufając Opatrzności Bożej charyzmatem Miłości Miłosiernej, posługując wśród Ubogich Chrystusowych. Mieszkamy w Kluczborku, w zawilgoconym budynku, który wymaga gruntownego remontu. 

Czeka nas całkowity remont dachu, założenie wentylacji mechanicznej i osuszenie piwnic. Dokonana została wstępna wycena tych prac na ponad 1,5 miliona złotych. Zimą śnieg dostaje się w przeróżne dachowe szczeliny i topnieje, czego skutkiem jest zalany w wielu miejscach strych i pomieszczenia na drugim piętrze (m.in. z sufitu sączą się krople wody, pojawiają się nowe zacieki na ścianach). Najbardziej pilna jest więc naprawa dachu, by uniknąć kolejnych szkód. Remont dachu zaplanowany jest od września do grudnia 2022 roku. Staramy się o pozyskanie środków z programów zewnętrznych. Nie udało nam się ich otrzymać w ubiegłym roku. 

Koszty przekraczają nasze możliwości - remont dachu to ok. 600 000 zł, dlatego prosimy o darowiznę. 

Dziękujemy za Waszą modlitwę i każdą wpłaconą złotówkę. Każdego z Was ogarniamy modlitwą i włączamy w Nowennę do naszego Ojca Założyciela - św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego. Ufamy, że wspomoże nas  i Was  Przemożny Patron - św. Józef w ogłoszonym Jubileuszowym Roku.

Święty Zygmuncie - módl się za nami i wypraszaj potrzebne łaski!
Święty Józefie - Patronie Rodzin, opiekuj się nami!

http://www.wroclaw.jozefitki.pl/index.php?body=article&name=prosba&lang=pl

https://www.niebolandiajozefitki.pl 

https://opole.gosc.pl/doc/6420202.Potrzebny-remont-dachu


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Elżbieta dulnik - awatar

  Elżbieta dulnik

  06.11.2020
  06.11.2020

  Z prośba o modlitwę w intencji znalezienia funduszy na zakończenie budowy domu.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.09.2020
  21.09.2020

  Odwagi

14 906 zł  z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciło 119 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Lipieta - awatar

Dorota Lipieta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 119

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Leśnikowska - awatar
Joanna Leśnikowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Halina Jaszcz - awatar
Halina Jaszcz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Elunia - awatar
Elunia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij