Zbiórka ...  NOWE  życie  PAPROTA ... - miniaturka zdjęcia

... NOWE życie PAPROTA ...

Zbiórka ...  NOWE  życie  PAPROTA ... - zdjęcie główne

... NOWE życie PAPROTA ...

0 zł z 550 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Izabela Matłoka - awatar

Izabela Matłoka

Organizator zbiórki

Kolejny psi zapomniany los... kolejne oczęta błagające o pomoc... Kolejny o którym zapomniał cały świat... czy pozna jeszcze dotyk ludzkich dłoni....? dotyk który nie krzywdzi...  Czy odzyska wiarę w człowieka....? człowieka który skazał go na zapomnienie, czy doświadczyć miłości...?

ZROBIMY WSZYSTKO BY WŁASNIE TAK SIĘ STAŁO ❤

Jesteśmy  grupą osób prywatnych którym los niechcianych i zapomnianych zwierząt nie jest obojętny. Wyciągam  sukcesywnie psy z jednego z największych schronisk w Polsce i przegotowywujemy je do adopcji.

Tym razem  do grona naszych podopiecznych dołączy PAPROT.  Mlody ok 2 - 3 letni psiak o wspanialym charakterze. Chlopak przebywa w schronisku od 2018 roku.

 Przygotowanie PAPROTA do Adopcji wiąże się między innymi z szczepieniem, odrobaczeniem, odpchlaniem, czipowaniem oraz kastracją I właśnie w tym momencie chcielibyśmy zwrócić się do was o pomoc.

Z własnych funduszy pokryjemy koszty transportu, domu tymczasowego oraz karmy.

Wiemy, że zawsze możemy na was liczyć.... mamy ogromna nadzieję, że tym razem również tak będzie i wspólnymi siłami odmienimy ŻYCIE PAPROTA.  

Chłopak będzie przebywał w

Dom tymczasowy Wandalowo 

I będzie pod opieką 

Adoptuj psiaka od Kajmaka  do czasu adopcji

Serdecznie dziękujemy w imieniu swoim oraz PAPROTA za każdą  wpłaconą ZŁOTÓWKĘ oraz serdecznie zapraszamy na nasz profil na FB na którym możecie śledzić losy naszych podopiecznych.

Buziole od PAPROTA😘

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 550 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Izabela Matłoka - awatar

Izabela Matłoka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij