Zbiórka ...  NOWE  życie  PAPROTA ... - zdjęcie główne

... NOWE życie PAPROTA ...

0 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Matłoka - awatar

Izabela Matłoka

Organizator zbiórki

Kolejny psi zapomniany los... kolejne oczęta błagające o pomoc... Kolejny o którym zapomniał cały świat... czy pozna jeszcze dotyk ludzkich dłoni....? dotyk który nie krzywdzi...  Czy odzyska wiarę w człowieka....? człowieka który skazał go na zapomnienie, czy doświadczyć miłości...?

ZROBIMY WSZYSTKO BY WŁASNIE TAK SIĘ STAŁO ❤

Jesteśmy  grupą osób prywatnych którym los niechcianych i zapomnianych zwierząt nie jest obojętny. Wyciągam  sukcesywnie psy z jednego z największych schronisk w Polsce i przegotowywujemy je do adopcji.

Tym razem  do grona naszych podopiecznych dołączy PAPROT.  Mlody ok 2 - 3 letni psiak o wspanialym charakterze. Chlopak przebywa w schronisku od 2018 roku.

 Przygotowanie PAPROTA do Adopcji wiąże się między innymi z szczepieniem, odrobaczeniem, odpchlaniem, czipowaniem oraz kastracją I właśnie w tym momencie chcielibyśmy zwrócić się do was o pomoc.

Z własnych funduszy pokryjemy koszty transportu, domu tymczasowego oraz karmy.

Wiemy, że zawsze możemy na was liczyć.... mamy ogromna nadzieję, że tym razem również tak będzie i wspólnymi siłami odmienimy ŻYCIE PAPROTA.  

Chłopak będzie przebywał w

Dom tymczasowy Wandalowo 

I będzie pod opieką 

Adoptuj psiaka od Kajmaka  do czasu adopcji

Serdecznie dziękujemy w imieniu swoim oraz PAPROTA za każdą  wpłaconą ZŁOTÓWKĘ oraz serdecznie zapraszamy na nasz profil na FB na którym możecie śledzić losy naszych podopiecznych.

Buziole od PAPROTA😘

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Matłoka - awatar

Izabela Matłoka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij