Zbiórka Honker 2324 dla JS 1011 GRAJEWO - zdjęcie główne

Honker 2324 dla JS 1011 GRAJEWO

1 256 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Dobkowski - awatar

Filip Dobkowski

Organizator zbiórki


ZS "STRZELEC" OSW Jednostka Strzelecka 1011 Grajewo rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na odnowienie samochodu terenowego Tarpan Honker!

 Pojazd po odnowieniu służyłby nie tylko w celach transportowych, ale również w celach promocyjnych naszej działalności oraz Grajewa w którym działamy już od 25 lat! 

Odnawiając samochód jakim jest Tarpan Honker chcielibyśmy również podkreślić Polską motoryzację, ponieważ jest to pojazd produkcji Polskiej.

Najważniejsze prace są już wykonane, teraz pozostało skupić się na odnowieniu całego wnętrza pojazdu, uzupełnieniu brakujących elementów wnętrza oraz odnowieniu i uzupełnieniu elementów zewnętrznych pojazdu ;) 

Jeżeli ktoś chciałby nas wspomóc poprzez podarowanie nam części samochodowych oraz wyposażenia to poszukujemy: - listwy boczne do Tarpan Honker 2324, - klapka wlewu paliwa lewa do Tarpan Honker 2324, - licznik z Poloneza tzw. Borewicza.

Zachęcamy do udostępniania zbiórki oraz wszelkiej pomocy! W imieniu wszystkich Strzelców, dziękujemy za każdą pomoc!

#polskamotoryzacja #strzelec #grajewo #poland 

Kontakt poprzez naszą stronę na Facebook bądź mail - [email protected]

https://www.facebook.com/js1011/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 256 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Dobkowski - awatar

Filip Dobkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Karolina Turowska - awatar
Karolina Turowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
AndrzejA - awatar
AndrzejA
500
Maciek Trojan - awatar
Maciek Trojan
50
Grzegorz Gardocki - awatar
Grzegorz Gardocki
50
Michał - awatar
Michał
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij