Julia potrzebuje POMOCY

4 468 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać teraz
 
Ewelina Kołodziejczyk - awatar

Ewelina Kołodziejczyk

Organizator zbiórki

Jestem mamą Julii Kołodziejczyk która ur. się  13. 11. 2007 r. z bardzo rzadka wadą genetyczna zespołem Patau ( trisomia 13)  zbieramy na turnus rehabilitacyjny i na dalsze leczenie naszej księżniczki tylko w ten sposób możemy pomóc.

Kochani, jeśli możecie to pomóżcie Julii. Julka urodziła się i nikt nie dawał jej szans na przeżycie... z tak wieloma wadami wrodzonymi dzieci rzadko przeżywają przy porodzie... Julia jest inna... typ wojowniczki, z wielką chęcią do życia! Julia nie widzi i nie słyszy od urodzenia...oprócz tego ma wiele innych wad narządów wewnętrznych...lekarze od początku "spisali ją na straty" nie dając szans nawet na tak prozaiczną czynność jak samodzielne jedzenie...Powiedziano rodzicom, że Julia nie będzie umiała sama połykać pokarmu...i co ciekawe Julka miała to głęboko w d... i już w drugiej dobie życia sama piła mleko z butli! Taka jest! Wbrew opiniom lekarzy i ich prognozom Julia żyje i ma się całkiem nieźle! Jak sądzę wielu z Was nigdy nie miało kontaktu z dzieckiem tak dalece upośledzonym i pewnie niejednej osobie przyszło do głowy takie brutalne stwierdzenie, że takie dziecko jest "jak warzywo". Chciałabym Wam powiedzieć, że tak nie jest. Julia potrafi wyrażać emocje, uśmiecha się gdy jest jej przyjemnie, czasami śmieje się w głos, gdy dobry humor jej dopisuje. Ma swoje ulubione potrwy i takie, których nie przełknie. Jak jest jej przykro, to najpierw robi taką słodką podkówkę, dopiero później zaczyna płakać w głos. Kojarzy pewne fakty, sama testuje świat i swoje doznania. Dla mnie jest fenomenem- nie potrafię sobie wyobrazić jak ona myśli, ale jestem przekonana, że myśli w swój sposób. Lubi ćwiczyć i na rehabilitacji i często sama kiedy ma ochotę- siada (dla lekarzy to cud), chwyta zabawki i oczywiście próbuje je posmakować- ten zmysł z pewnością ma wyostrzony. Daje dużo radości swoim rodzicom, ale też nie ukrywajmy mają oni mega wielki ciężar. Życie z tak chorym dzieckiem wymaga nielada siły i determinacji. I rodzice Julii robią wszystko co można zrobić w tej sytuacji. Leczenie, rehabilitacja i wyjazdy kosztują sporo, ale są niezbędne aby Julia robiła postępy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.19
  07.11.19

  Wspieram.

 • M. G. - awatar

  M. G.

  11.07.18
  11.07.18

  💪💪💪

  • Ewelina Kołodziejczyk - awatar

   Ewelina Kołodziejczyk - Organizator zbiórki

   13.07.18
   13.07.18

   Super.Dziękujemy bardzo.

4 468 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać teraz
 
Ewelina Kołodziejczyk - awatar

Ewelina Kołodziejczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Mariusz Pokrywiecki - awatar
Mariusz Pokrywiecki
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pomagam! - awatar
Pomagam!
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij