Zbiórka Rehabilitacja Julii - zdjęcie główne

Rehabilitacja Julii

1 156 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dariusz Konieczki - awatar

Dariusz Konieczki

Organizator zbiórki

Nazywam się Dariusz Konieczki i jestem ojcem Julii. Postanowiłem poprosić Was o pomoc na jej rehabilitację. Julia ma 6 lat i od urodzenia zmaga się z problemami zdrowotnymi. Zaczęło się od małych napięć mięśniowych, które stopniowo przeradzały się w ataki padaczkowe, choć nietypowe i trudne do określenia przez lekarzy. W jednym ze szpitali w Gdańsku leczyliśmy Julię, gdzie zastosowano nieodpowiedni dla niej lek w związku z tym rozwój mowy i ruchowy został zatrzymany, a choroba nie ustąpiła a nawet się nasiliła. Na szczęście po długim czasie trafiliśmy do Centrum Zdrowia Dziecka gdzie lekarze zastosowali leczenie sterydowe i Julii ustały ataki,zaczęła wracać i rozwijać się. Jesteśmy pod ciągłą opieką CZD. Od tego momentu zaczęliśmy długą, ciężką walkę i rehabilitację,aby nadgoniła stracony czas i jak najlepiej ją przygotować do nauczania szkolnego a w późniejszym czasie do startu w dorosłe życie. Julia ma zajęcia z rehabilitantami związane z pracą nad mową tzn. neurologopedami, logopedami,psychologami i pedagogami. Dopiero od kilku miesięcy zaczęła mówić i robi postępy. Współpracujemy również ze specjalistami od motoryki ruchowej.  Zebrane pieniądze potrzebne są Julii na zapewnienie dodatkowych, prywatnych zajęć "metodą krakowską" oraz z neurologopedą, jak i na wyjazd na  3 tygodniową rehabilitację do specjalistycznego szpitala w Ameryce koło Olsztynka lub w inne podobne miejsce, nierefundowne przez NFZ . Bardzo proszę o wsparcie dla Julii dzięki któremu będzie mogła nadgonić stracony czas, dorównać innym dzieciom w jej wieku,  z góry dziękuję w imieniu Julii za okazaną pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dariusz Konieczki - awatar

  Dariusz Konieczki

  11.06.2017
  11.06.2017

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1934842983438422&set=a.1503420709913987.1073741829.100007382178687&type=3&theater

  Zdjęcie aktualizacji 5 540

Komentarze


 • Anna Bigosińska - awatar

  Anna Bigosińska

  06.04.2017
  06.04.2017

  na zdrowie Julka ;)

  • Dariusz Konieczki - awatar

   Dariusz Konieczki - Organizator zbiórki

   08.04.2017
   08.04.2017

   Dziękuję w imieniu Julii :)

1 156 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dariusz Konieczki - awatar

Dariusz Konieczki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Julia - awatar
Julia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Artur KARCZ - awatar
Artur KARCZ
10
Anna Bigosińska - awatar
Anna Bigosińska
50
Biegacz Portowy Hel - awatar
Biegacz Portowy Hel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Julita - awatar
Julita
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij