Zbiórka Rehabilitacja Julii - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja Julii

Zbiórka Rehabilitacja Julii - zdjęcie główne

Rehabilitacja Julii

1 136 zł z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Dariusz Konieczki - awatar

Dariusz Konieczki

Organizator zbiórki

Nazywam się Dariusz Konieczki i jestem ojcem Julii. Postanowiłem poprosić Was o pomoc na jej rehabilitację. Julia ma 6 lat i od urodzenia zmaga się z problemami zdrowotnymi. Zaczęło się od małych napięć mięśniowych, które stopniowo przeradzały się w ataki padaczkowe, choć nietypowe i trudne do określenia przez lekarzy. W jednym ze szpitali w Gdańsku leczyliśmy Julię, gdzie zastosowano nieodpowiedni dla niej lek w związku z tym rozwój mowy i ruchowy został zatrzymany, a choroba nie ustąpiła a nawet się nasiliła. Na szczęście po długim czasie trafiliśmy do Centrum Zdrowia Dziecka gdzie lekarze zastosowali leczenie sterydowe i Julii ustały ataki,zaczęła wracać i rozwijać się. Jesteśmy pod ciągłą opieką CZD. Od tego momentu zaczęliśmy długą, ciężką walkę i rehabilitację,aby nadgoniła stracony czas i jak najlepiej ją przygotować do nauczania szkolnego a w późniejszym czasie do startu w dorosłe życie. Julia ma zajęcia z rehabilitantami związane z pracą nad mową tzn. neurologopedami, logopedami,psychologami i pedagogami. Dopiero od kilku miesięcy zaczęła mówić i robi postępy. Współpracujemy również ze specjalistami od motoryki ruchowej.  Zebrane pieniądze potrzebne są Julii na zapewnienie dodatkowych, prywatnych zajęć "metodą krakowską" oraz z neurologopedą, jak i na wyjazd na  3 tygodniową rehabilitację do specjalistycznego szpitala w Ameryce koło Olsztynka lub w inne podobne miejsce, nierefundowne przez NFZ . Bardzo proszę o wsparcie dla Julii dzięki któremu będzie mogła nadgonić stracony czas, dorównać innym dzieciom w jej wieku,  z góry dziękuję w imieniu Julii za okazaną pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Dariusz Konieczki - awatar

  Dariusz Konieczki

  11.06.17
  11.06.17

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1934842983438422&set=a.1503420709913987.1073741829.100007382178687&type=3&theater

  Zdjęcie aktualności 5 540

Komentarze


 • Anna Bigosińska - awatar

  Anna Bigosińska

  06.04.17
  06.04.17

  na zdrowie Julka ;)

  • Dariusz Konieczki - awatar

   Dariusz Konieczki - Organizator zbiórki

   08.04.17
   08.04.17

   Dziękuję w imieniu Julii :)

1 136 zł z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Dariusz Konieczki - awatar

Dariusz Konieczki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Artur KARCZ - awatar
Artur KARCZ
10
Anna Bigosińska - awatar
Anna Bigosińska
50
Biegacz Portowy Hel - awatar
Biegacz Portowy Hel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Julita - awatar
Julita
30
Sebastian - awatar
Sebastian
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij