Zbiórka Zbiórka urodzinowa po zdrowie - miniaturka zdjęcia

Zbiórka urodzinowa po zdrowie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka urodzinowa po zdrowie - zdjęcie główne

Zbiórka urodzinowa po zdrowie

1 200 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Duda - awatar

Magdalena Duda

Organizator zbiórki

Kochani chciałbym utworzyć zbiórkę na urodziny dla koleżanki córeczki Julii.😘Julka będzie obchodzić 10 urodziny ,bardzo potrzebuje takiego wsparcia i pomocy🙃Julka jest pilną uczennicą chodź nie umie mówić można z nią się porozumieć.🤗jej mama dąży do tego aby samodzielnie mogła chodzić.Rehabilitacja daje jej duże postępy i bardzo pomaga dlatego chce zebrac jej na rehabilitacje i turnus rehabilitacyjny .Julka bardzo ciężko pracuje i chce bardzo ćwiczyć żeby dojść do samodzielności chodź troszkę.Choruje na zespół wad wrodzonych ...wiele już przeszła jest po kilku operacjach bioder ,kolan,roszczep podniebienia.Ma lekki nie dosłuch ,niedowidzenie. Ale ona każdego dnia pokazuje że można z tym walczyć A przede wszystkim ona chce walczyć A to najważniejsze.Bardzo bym prosiła o pomoc...Nie potrzebuje prezentów ...każda złotówka daje jej  krok więcej do samodzielności.Bardzo dziękuję za każdą pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 200 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Duda - awatar

Magdalena Duda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonim - awatar
Anonim
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Szymon - awatar
Szymon
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ciocia Magda Tyc - awatar
Ciocia Magda Tyc
50
Wujek - awatar
Wujek
50
Ciocia - awatar
Ciocia
50
Dziadek - awatar
Dziadek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij