Zbiórka Turnus rehabilitacyjny dla Julii - zdjęcie główne

Turnus rehabilitacyjny dla Julii

690 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Pasikowska - awatar

Marlena Pasikowska

Organizator zbiórki

Cześć jestem Julka, mam 5 wiosenek i bardzo chciałabym zacząć chodzić, niestety wzmożone napięcie jakie mam w nóżkach uniemożliwia mi to, dlatego potrzebna jest rehabilitacja. Urodziłam się z niską masą ( 1780 g ) , prawie od 3 miesiąca mojego życia jestem rehabilitowana metodą Vojty i Bobath do dnia dzisiejszego dzięki którym jest duża poprawa, ale niestety to jeszcze za malo, od niedawna mam również ćwiczenia indywidualne oraz masaże. Jestem po dwóch operacjach Osteotomii bioderek ( podwichniecie ) i zabiegu wydłużenia ścięgien Achillesa, dzięki zabiegom jest lepsza możliwość pionizacji, stawiam stópki cale, nie na placach jak do tej pory. Pieniądze zebrane zostaną wykorzystane na moją dalszą rehabilitację oraz turnus. 

Moi rodzice będą bardzo wdzieczni każdym kto mógłby i chciałaby pomóc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marlena Pasikowska - awatar

  Marlena Pasikowska

  25.01.17
  25.01.17

  Dziękujemy serdecznie za wsparcie

Komentarze


 • Grońska - awatar

  Grońska

  13.06.20
  13.06.20

  Powodzenia Jula gorąco pozdrawiam❤️

 • Katarzyna Czochańska - awatar

  Katarzyna Czochańska

  18.10.18
  18.10.18

  Całuski dla Julci :)))

690 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Pasikowska - awatar

Marlena Pasikowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Za licytacje - awatar
Za licytacje
30
Marzena Sørensen - awatar
Marzena Sørensen
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ciocia Jadwiga - awatar
Ciocia Jadwiga
100
Daria Grońska-Śledź - awatar
Daria Grońska-Śledź
50
katarzyna stang - awatar
katarzyna stang
100
Dla Julci - awatar
Dla Julci
20
Grońska - awatar
Grońska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Czochańska - awatar
Katarzyna Czochańska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij