Zbiórka JUPITER Pilzno na Mistrzostwach - miniaturka zdjęcia

JUPITER Pilzno na Mistrzostwach

Zbiórka JUPITER Pilzno na Mistrzostwach - zdjęcie główne

JUPITER Pilzno na Mistrzostwach

322 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Anna Wnęk - awatar

Anna Wnęk

Organizator zbiórki

Grupa taneczna Jupiter działająca przy Domu Kultury w Pilźnie pod okiem instruktor pani Agnieszki Kuchcińskiej. Działa od 2013 roku, cały czas się rozwija, odnosi sukcesy i powiększa swoje szeregi.

Dziewczęta biorą udział w rożnych konkursach dla grup tanecznych odnosząc na nich liczne sukcesy. Biorą udział w Przeglądzie Zespołów Mażoretkowych "Majorki" w Krośnie, Wojewódzki Przegląd Zespołów Mażoretkowych w Głogowie Małopolskim zajmując czołowe miejsca.  Zawsze pozytywnie odpowiadają na zaproszenia do udziału w akcjach charytatywnych i innych uroczystościach , które mają miejsce na terenie naszej gminy. Dumnie reprezentują Pilzno na terenie naszego kraju a nawet Europy.

Dla zespołu bardzo ważne są zawody organizowane przez International Association of Majorette-Sport,  na których w szranki stają zespoły mażoretkowe z całej Europy.

  W ubiegłym roku Jupiter reprezentował nasz kraj w Chorwacji na Mistrzostwach Europy IAM.            W tym roku dziewczęta zostały potrójnymi Mistrzyniami Polski i mają szanse reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Europy w Gyor na Węgrzech.

Takie wyjazdy są bardzo kosztowne. Dom Kultury w Pilźnie dba o dziewczęta przez cały rok.

Prosimy o wsparcie wyjazdu JUPITEREK na Mistrzostwa Europy które odbędą się od 15 do 18 sierpnia 2019 roku w Gyor.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
322 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Anna Wnęk - awatar

Anna Wnęk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Jola sobczyk - awatar
Jola sobczyk
100
Monika Szulborski - awatar
Monika Szulborski
50
Fan Jupitera - awatar
Fan Jupitera
20
Kasia - awatar
Kasia
50
Barbara Micek - awatar
Barbara Micek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij