Zbiórka JUPITER Pilzno na Mistrzostwach - miniaturka zdjęcia

JUPITER Pilzno na Mistrzostwach Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka JUPITER Pilzno na Mistrzostwach - zdjęcie główne

JUPITER Pilzno na Mistrzostwach

322 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Wnęk - awatar

Anna Wnęk

Organizator zbiórki

Grupa taneczna Jupiter działająca przy Domu Kultury w Pilźnie pod okiem instruktor pani Agnieszki Kuchcińskiej. Działa od 2013 roku, cały czas się rozwija, odnosi sukcesy i powiększa swoje szeregi.

Dziewczęta biorą udział w rożnych konkursach dla grup tanecznych odnosząc na nich liczne sukcesy. Biorą udział w Przeglądzie Zespołów Mażoretkowych "Majorki" w Krośnie, Wojewódzki Przegląd Zespołów Mażoretkowych w Głogowie Małopolskim zajmując czołowe miejsca.  Zawsze pozytywnie odpowiadają na zaproszenia do udziału w akcjach charytatywnych i innych uroczystościach , które mają miejsce na terenie naszej gminy. Dumnie reprezentują Pilzno na terenie naszego kraju a nawet Europy.

Dla zespołu bardzo ważne są zawody organizowane przez International Association of Majorette-Sport,  na których w szranki stają zespoły mażoretkowe z całej Europy.

  W ubiegłym roku Jupiter reprezentował nasz kraj w Chorwacji na Mistrzostwach Europy IAM.            W tym roku dziewczęta zostały potrójnymi Mistrzyniami Polski i mają szanse reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Europy w Gyor na Węgrzech.

Takie wyjazdy są bardzo kosztowne. Dom Kultury w Pilźnie dba o dziewczęta przez cały rok.

Prosimy o wsparcie wyjazdu JUPITEREK na Mistrzostwa Europy które odbędą się od 15 do 18 sierpnia 2019 roku w Gyor.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
322 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Wnęk - awatar

Anna Wnęk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Jola sobczyk - awatar
Jola sobczyk
100
Monika Szulborski - awatar
Monika Szulborski
50
Fan Jupitera - awatar
Fan Jupitera
20
Kasia - awatar
Kasia
50
Barbara Micek - awatar
Barbara Micek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij