Zbiórka przyspieszyc diagnozy chorob - zdjęcie główne

przyspieszyc diagnozy chorob

1 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Janina Romanowska - awatar

Janina Romanowska

Organizator zbiórki

Proszę o pomoc Jestem samotna emerytka mam 74 lata i 1200zł. emerytury. Nie mogę liczyć na pomoc rodziny.  Nie mam już sił wyjść z tego błędnego koła naszego lecznictwa NFZ. Potrzebuje aktualnej diagnozy - stara: niedoczynnośc  + 3 guzki, 2 guzki stwierdzone w 1991 r jako nie operacyjne i nowy 3 lata temu, trudno dostępny do biopsji. Jedna wizyta 2 lata temu i brak terminów do endokrynologa. Odpłatnie  do tygodnia. Wizyta 120 zł+ 100% leki i badania spec; laboratorium, prawdopodobnie do badań rowniez nadnercza  Objawy psychiczne - jak przy  depresji, leczonej 4 lata dzięki psychoterapeudce jakoś sobie z tym radze jak długo jeszcze nie wiem. Dobijają braki pieniędzy na opłaty, leki i naprawy - tak sprzęty w domu tez się psują ze starosci.

2. Chirurg naczyniowy - zakrzepica żył głębokich - termin grudzień ale może ulec zmianie.  Prywatnie do 10 dni 1 wizyta 120 zł.+ Dopller jednej nogi 100zł. x2 + leki 100% lekarz rodzinny mógł mi zalecić jedynie  Venoruton gel  a ból nie daje spać i chodzić zbyt dużo                                                                                     3.Neurolog - zachwiania równowagi, zawroty głowy - prywatnie wykonany tomograf niczego nie mógł wykazać  bo  przy chorej tarczycy kontrast niedopuszczalny . Astma leczona. Te pieniążki przyspieszłyby mi leczenie kompleksowe i wizytę u geriatry  by zestawił mi tok leczenia bo w tej chwili wydaje pieniądze na leki przepisane lata temu i te które może zapisać lekarz rodzinny ale z niewielkim skutkiem. Coraz mniej mam sił walczyć z takimi układami Chciałabym być jeszcze przydatna i zapomniec o chorobach i bólu.      4. Okulista- okulary do wymiany i zaćma do kontroli na lewym oku.  Osobom zainteresowanym chetnie pokaże pokaze wyniki badań          

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Janina Romanowska - awatar

Janina Romanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij