Zbiórka Spłata zadłużenia-niepełnosprawn - miniaturka zdjęcia

Spłata zadłużenia-niepełnosprawn Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Spłata zadłużenia-niepełnosprawn - zdjęcie główne

Spłata zadłużenia-niepełnosprawn

1 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Marzena - awatar

Marzena Marzena

Organizator zbiórki

Dzień dobry,

Jestem osobą niepełnosprawną od 2007 roku o znacznym stopniu - całkowita niezdolność do pracy.

Jestem po 2 przeszczepie nerki, dodatkowo mam porażony układ nerwowy w nogach w skutek źle leczonego nadciśnienia, w tym wszystkim zdarzyła się baktera w oku, przy której lekarze tak naprawdę nie wiedzieli jak leczyć, myśleli że oko gnije od środka. Na wszystkie choroby posiadam wypisy ze szpitali. Uszkodzony błędnik sprawia, że tracę równowagę przy chodzeniu, a porażony układ nerwowy w nogach sprawia, iż nie mam czucia w palcach stop i częściowo stopach.

 Moje życie to ciągłe wizyty w szpitalach, przychodniach itp. Nie mam lekkiego życia, tak naprawdę gdyby nie wsparcie moich najbliższych nie miałabym po co żyć...  

Od 2007 roku jestem na rencie zdrowotnej, która wynosi 1350zł - z tego kupuję tylko leki-bez których nie mogę żyć, bez ktorych przeszczep zostałby odrzucony. Spłacam kredyty, które zaciągałam na leki i leczenie w ubiegłych latach.  Mój mąż pracuje, ale cóż z tego kiedy pensja jaką dostaje to  najniższa krajowa ( z czego jakąś część zabiera mu Komornik za błędy młodości, reszta spłaca kredyty, i wyżywienie) z ledwością jego pensja starcza nam na jedzenie. Znaczna część pieniędzy idzie na leki,opłaty. Pomimo całkowitej niezdolności do pracy- stopień znacznym pracuję, by regulować należości - jednak w momencie, gdy moj stan się pogorszyl - niektore kredyty nie były spłacane, ponieważ brakowało na leki i leczenie - w tej chwili mam 4 komorników- ktorzy pobierają z mi z renty i z pensji. Mało co zostaję mi do życia, często po prostu brakuje na życie, bo ceny jakie teraz są w sklepach uderzają bardzo w kieszeń. Banki wypowiedziały mi umowy kredytowe, ponieważ w tamtym okresie podupadłam zdrowotnie, nie byłam w stanie pracować. Nie było mnie stać na natychmiastową spłatę całego zobowiązania. Brakuje mi już sił niekiedy, żeby iść do pracy, bo nie każdego dnia czuję się dobrze. Obecnie jestem po 2 przeszczepie nerki, i też rokowania nie są dobre, bo kreatynina rośnie i nie wiadomo jak długo będę mogła cieszyć się jeszcze wyjściem do pracy :( Jestem tym wszystkim przerażona, bo nie wiem co dalej ze mną będzie  :(

Nie chcę pieniędzy do rąk, błagam tylko o pomoc, by móc spłacić komorników, oczywiście mogę podać bezpośrednio dane numerów kont do komorników by pieniądze bezpośrednio do komornika trafiły. 

Błagam ludzi dobrej woli o szybką pomoc, by uwolnić się od zajęć. 

Dziękuję 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Marzena - awatar

Marzena Marzena

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij