Zbiórka Na operację malutkiej Kreski - miniaturka zdjęcia

Na operację malutkiej Kreski Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na operację malutkiej Kreski - zdjęcie główne

Na operację malutkiej Kreski

500 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Haładuda - awatar

Ewa Haładuda

Organizator zbiórki

Kochani przyjaciele!

Kreska/Milusia - mała koteczka, będzie musiała mieć operację dupki. Ciągle wysuwa jej się odbyt. Koszt operacji to około 200 zł plus leki i wizyty kontrolne. Założyłam zbiórkę na leczenie małej. Jeśli coś się uzbiera na operację, a zostaną pieniążki, będą przeznaczone na szczepienie całej trójki rodzeństwa. Bardzo prosimy o pomoc. Ta mała jest kochana! Przełamała już strach, lgnie do człowieka, a jeszcze nie tak dawno Sylwia D. łapała je na klatkę-łapkę bo bały się zbliżyć do ludzi.

Pomóżcie nam, pomóc jej, aby żyła bez bólu. Ze strachem już sobie poradziłyśmy. My dajemy im swój czas, opiekę i serce. Wy pomóżcie nam ją naprawić!

Wspomaga nas Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom Łapa z Nowego Tomyśla. Udostępnili nam swoje konto do ewentualnych wpłat. Tam też można przelać pieniądze. Konto podane na FB. Proszę dopisać, że to dla Kreski.

Zapraszamy na FB tam cała jej historia i jej rodzeństwa. P.t." Ratujemy 3 dzikie kociaki"

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
500 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Haładuda - awatar

Ewa Haładuda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Marzena Czaporowska - awatar
Marzena Czaporowska
330
Marzena Czaporowska - awatar
Marzena Czaporowska
50
Beata K - awatar
Beata K
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota - awatar
Dorota
20
Beata B. - awatar
Beata B.
20
Kasia Kowalska - awatar
Kasia Kowalska
20
Ewa Musiał - awatar
Ewa Musiał
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij