Zbiórka Na operację malutkiej Kreski - zdjęcie główne

Na operację malutkiej Kreski

500 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Haładuda - awatar

Ewa Haładuda

Organizator zbiórki

Kochani przyjaciele!

Kreska/Milusia - mała koteczka, będzie musiała mieć operację dupki. Ciągle wysuwa jej się odbyt. Koszt operacji to około 200 zł plus leki i wizyty kontrolne. Założyłam zbiórkę na leczenie małej. Jeśli coś się uzbiera na operację, a zostaną pieniążki, będą przeznaczone na szczepienie całej trójki rodzeństwa. Bardzo prosimy o pomoc. Ta mała jest kochana! Przełamała już strach, lgnie do człowieka, a jeszcze nie tak dawno Sylwia D. łapała je na klatkę-łapkę bo bały się zbliżyć do ludzi.

Pomóżcie nam, pomóc jej, aby żyła bez bólu. Ze strachem już sobie poradziłyśmy. My dajemy im swój czas, opiekę i serce. Wy pomóżcie nam ją naprawić!

Wspomaga nas Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom Łapa z Nowego Tomyśla. Udostępnili nam swoje konto do ewentualnych wpłat. Tam też można przelać pieniądze. Konto podane na FB. Proszę dopisać, że to dla Kreski.

Zapraszamy na FB tam cała jej historia i jej rodzeństwa. P.t." Ratujemy 3 dzikie kociaki"

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
500 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Haładuda - awatar

Ewa Haładuda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Marzena Czaporowska - awatar
Marzena Czaporowska
330
Marzena Czaporowska - awatar
Marzena Czaporowska
50
Beata K - awatar
Beata K
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota - awatar
Dorota
20
Beata B. - awatar
Beata B.
20
Kasia Kowalska - awatar
Kasia Kowalska
20
Ewa Musiał - awatar
Ewa Musiał
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij