Zbiórka Turnus rehabilitacyjny Adasiowi - miniaturka zdjęcia

Turnus rehabilitacyjny Adasiowi

Zbiórka Turnus rehabilitacyjny Adasiowi - zdjęcie główne

Turnus rehabilitacyjny Adasiowi

5 561 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 77 osób
Wpłać teraz
 
Aneta Kopka - awatar

Aneta Kopka

Organizator zbiórki

EDIT: Adaś jest już po operacji 6 punktowej ma podcięte pachwiny, pod kolanami i Achillesy. operacja odbyła się 25 listopada, koszt 9.800. sama operacja, 7 tyg długich gipsów, kolejne 2 krótszych, mam nadzieję, że płacz,krzyki, bezruch, już za nami,  29 wizyta w Poznaniu, lekarz zadecyduje co dalej. My widzimy malutkie postępy, niektórych rzeczy Adaś nie był w stanie wcześniej sam wykonać, operacja dała mu możliwość, pierwszy raz usiadł w siadzie prostym, stanął w rozkroku i potrafił na prostych nogach podnieść przedmiot z podłogi. Co będzie jak zdejmiemy gipsy? tego nikt nie wie, nawet lekarz jest ostrożny w ocenie, ale już wiemy na pewno, że bez podjęcia ryzyka operacyjnego mały przestał by chodzić i skończyłoby się na wózku, tylko jak wytłumaczyć dziecku, które spróbowało rozkoszy samodzielności  w chodzeniu i cieszyło się nią przez 2 lata,że teraz się nie da. Mam nadzieję, nie!, wierzę w to, że to ryzyko uratowało mu nogi. oprócz mpd, Adaś ma też obustronne uszkodzenia mózgu, afazję mieszaną, oznacza to, że ma problem ze zrozumieniem i są problemy ze zrozumieniem jego, czyli trudności w wypowiedzeniu się, synuś świetnie posługuje się wiedzą nabytą, ale własna interpretacja sytuacji jest dla niego problemem. Ma jednak szansę na lepsze funkcjonowanie, staramy się jak możemy, żeby mu pomóc, ale skuteczne turnusy, rehabilitacje, terapie to są bardzo duże koszty :( , sama operacja daje tylko lepsze możliwość, wszystkiego trzeba go uczyć ponownie. Adama w przyszłości czekają kolejne kosztowne operacje, przez spastykę i zły wzorzec chodzenia, zdefrmowały mu się kości udowe trzeba je przeciąć i ustawić na nowo, żeby mogły sie lepiej zrosną, przez duża spastykę zrobiły mu się szpotowate stopy. to dużo jak na małe 6 letnie dziecko. Bardzo prosimy państwa o wsparcie i pomoc, jeszcze bardzo długa droga przed Adasiem, ogrom jego wysiłku, ale to jedno z naszych ukochanych dzieci, robimy wszystko, żeby odnalazł się w tym świecie i potrafił samodzielnie funkcjonować. dziękuję za udostępnienia, wsparcie zbiórki, miłe słowo i serdeczny uśmiech. Sama mam przewlekle chore nerki jestem po 2 biopsjach, atopowe zapalenie skóry, zeby nie wykonczyć nerek i nie skończyć na dializach mam ograniczenia w braniu leków na azs przez co ciągłe nawroty choroby, prywatne leczenie, bo tylko ono przyniosło skutek jest bardzo drogie, ale rany bez leczenia bolesne i swędzące i wyglądają paskudnie, 1,5 roku temu przez nadciśnienie, które mam już 20 lat straciłam dużą część słuchu, nieodwracalnie, używam aparatów, ale nie zamierzam użalać się nad sobą, ja już trochę przeżyłam  :) , chcę tylko aby Adaś miał szansę cieszyć się swoim życiem :) .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • M.M. - awatar

  M.M.

  22.04.20
  22.04.20

  Adasiu widziałam jak powolutku pomykasz ... mam nadzieję,że zbierzesz pieniążki na turnus rehabilitacyjny Przykro mi,że to trwa już tyle czasu :( ale wierzę, że wkrótce zbierze się tu cała potrzebna kwota :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.01.20
  27.01.20

  Powodzenia :)

  • Aneta Kopka - awatar

   Aneta Kopka - Organizator zbiórki

   28.01.20
   28.01.20

   Dziękujemy bardzo :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.10.19
  05.10.19

  Adasiu zdrowiej!

  • Aneta Kopka - awatar

   Aneta Kopka - Organizator zbiórki

   14.11.19
   14.11.19

   Dziękujemy, robimy co mozemy :)

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  16.09.19
  16.09.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • M.M. - awatar

  M.M.

  27.08.19
  27.08.19

  Trzymam kciuki za Adasia <3

  • Aneta Kopka - awatar

   Aneta Kopka - Organizator zbiórki

   29.08.19
   29.08.19

   bardzo dziękuję :)

5 561 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 77 osób
Wpłać teraz
 
Aneta Kopka - awatar

Aneta Kopka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 77

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magda gorczyn - awatar
Magda gorczyn
180
Kazdemupotroszku - awatar
Kazdemupotroszku
10
M.M. - awatar
M.M.
20
Magda Kmiecik - awatar
Magda Kmiecik
250
M.M. - awatar
M.M.
50
M.M. - awatar
M.M.
20
Izabela Toczylowska - awatar
Izabela Toczylowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij