Zbiórka Bieg po zdrowie - zdjęcie główne

Bieg po zdrowie

270 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Angelika Rybczak Bril - awatar

Angelika Rybczak Bril

Organizator zbiórki

Cześć!Jestem Angelika mam 33 lata jestem mamą czwórki dzieci najmłodsze 2 miesiące kiedy życie zaczęło mi się układać z cudownym mężczyzną to zdrowie zaczęło się psuć ...boli mnie non stop brzuch ,wyczuwalny guzek w brzuchu ja chcę żyć bo mam cel w życiu wychować moje dzieci na porządnych ludzi więc  zbieram pieniążki na badania i leczenie ,lekarze na NFZ nie chcą kierować na badania a jak już skierują to bardzo odległe terminy badań więc muszę działać na własną rękę bo życie ma się jedno .Ból utrudnia mi codzienne funkcjonowanie i chce w końcu poznać przyczynę bólu i leczyć się ,moje środki finansowe nie pozwalają na to musiałam się trochę zapożyczyć aby parę badań zrobić tak więc rensonas magnetyczny 740 ,kolonoskopia ze znieczuleniem 860+ pobranie próbki do badania histopatologicznego 80zł, gastroskopia 860, USG 200 zł + chirurg 200zł badania krwi a jeszcze to nie wszystkie badania ...Proszę o pomoc w realizacji mojego celu jakim jest moje zdrowie .Chce żyć i być zdrowa dla mojego mężczyzny i moich dzieci .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Angelika Rybczak Bril - awatar

  Angelika Rybczak Bril

  20.01.2023
  20.01.2023

  Cześć Kochani
  Byłam parę dni w szpitalu stwierdzili że więcej nic nie mogą zrobić ,nie wiem po co jest no to szpital ....kazali leczyć się ambulatoryjne ,tak więc zbieram nadal pieniążki na lekarzy i ewentualne leczenie ,jest mi przykro że tak człowiek jest traktowany .Proszę pomóżcie .

  Zdjęcie aktualizacji 110 805

270 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Angelika Rybczak Bril - awatar

Angelika Rybczak Bril

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata Śniatowska - awatar
Beata Śniatowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij