Zbiórka Dla Jana - zdjęcie główne

Dla Jana

1 298 zł  z 9 250 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Żaneta eR - awatar

Żaneta eR

Organizator zbiórki

AKTUALIZACJA!!:

Kochani Darczyńcy sprawa jest naprawdę pilna. Jaś skończył 7 lat a my nadal nie mamy diagnozy. Szukałam wszędzie, dzwoniłam do wielu lekarzy ale według badań lekarze nie widzą żadnych podstaw do postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Mój synek ma 7 lat. Mimo rehabilitacji, gipsowania nóg, codziennego zakładania ortez oraz przebytych turnusów mój synek nadal cierpi. Na chwilę obecną chodzi do przedszkola gdzie wszystkie dzieci są sprawne zarówno fizycznie jak i intelektualnie. Serce prawie mi się zatrzymalo jak odebralam mojego synka z przedszkola a ten zadał mi pytanie ,, Mamus a dlaczego wszystkie dzieci idą na WF a ja nie mogę? Mamuś możesz tak zrobić żebym i ja mógł pójść na WF?"  Proszę jako mama o symboliczną złotówkę. Aby mój synek mógł chociaż trochę być jak zwykłe dziecko

13.01.2023

Kochani Darczyńcy zbieramy teraz na turnus który kosztuje 4 500 zl. Proszę o wplatę chociaż 1 zł. Błagam o pomoc


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Żaneta eR - awatar

  Żaneta eR

  11.03.2023
  11.03.2023

  12.03.2023
  Kochani darczyńcy Jasio ma przykurcze pod kolanami oraz ścięgna Achillesa. Cały czas przykurcze się pogłębiają. Sama mimo iż z nim ćwiczę prawie cały dzień nie zastąpię mu rehabilitacji. Dlaczego proszę o wsparcie choć wpłaty 1 zł.

1 298 zł  z 9 250 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Żaneta eR - awatar

Żaneta eR

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Wracaj do zdrowia ! - awatar
Wracaj do zdrowia !
10
Marcin - awatar
Marcin
50
Katarzyna Duś - awatar
Katarzyna Duś
50
Patrycja Derewońko - awatar
Patrycja Derewońko
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
milaZ - awatar
milaZ
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Dąbrowska - awatar
Anna Dąbrowska
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij