Zbiórka 30DniDachuNadGłową - zdjęcie główne

30DniDachuNadGłową

10 zł  z 327 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksander Krupa - awatar

Aleksander Krupa

Organizator zbiórki

Jestem bliskim przyjacielem Madzi. Na codzień ciężko pracuje i utrzymuje dom z dwójką wspaniałych dzieci.Od 2005 roku prowadzi własną działalność i wtedy niestety trafiła na nieuczciwego pracodawcę, którego była figurantką. Ów hohsztapler  zadłużył ją i bardzo nadwerężył powierzone zaufanie...niestety miłość jest ślepa nawet w wieku 25 lat. Płacił pensję w ratach po 300 złotych nieregularnie, pomimo że zarabiała 3000. Tak zaczęły się problemy z ZUS-em. Ten nie odpowiedział na pismo odnośnie stanu zadłużenia od ponad roku naliczając odsetki karne!!! Teraz kiedy próbuje sfinalizować transakcję sprzedaży mieszkania ma bardzo utrudnione z powodu zajęcia hipotecznego. Jedyną szansą na sprzedaż mieszkania i zachowanie dachu nad głową jest spłata zadłużenia, które na chwilę obecną wynosi 60 tysięcy złotych. Zakup domu pod Warszawą obecnie zajmowanego i do remontu generarlnego to kolejne 267 tysięcy. 

 Wiem, że w miesiąc nie zarobię tych pieniędzy dlatego zwracam się do Ludzi Dobrej Woli...Pomóżmy Razem W Ich Prawdziwym Domu!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 327 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksander Krupa - awatar

Aleksander Krupa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij