Zbiórka Szkoła Średnia , technikum - zdjęcie główne

Szkoła Średnia , technikum

0 zł  z 1 769 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Bober - awatar

Marek Bober

Organizator zbiórki

Hej! Nazywam się Marek i uczęszczam do szkoły a dokładniej technikum elektryczno-informatyczne . Od niedawna zbieram na kartę graficzną do komputera aby móc rozwijać się osobiście na danym kierunku ale budżet mi na to nie pozwala , ponieważ karty graficzne podczas pandemii zdrożały nawet o 110%! :[[ Chciałbym uzbierać na kartę graficzną aby móc robić : krótkie filmy , montować clipy , nauczyć się języka programowania i przekazać to co potrafię na platformie  - | Twitch |. Mam pojęcie że są lepsze akcję do wspierania ale uszczęśliwienie i spełnienie marzenia małego dzieciaka chyba aż tak nie zaszkodzi. ;'] . Dzięki wszystkim za zrozumienie i zapraszam do dania swoich przysłowiowych 5 groszy. Pozdrawiam - Marek Bober

0 zł  z 1 769 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Bober - awatar

Marek Bober

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Heart iconDokonaj pierwszej wpłaty

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail