
Hej! Nazywam się Marek i uczęszczam do szkoły a dokładniej technikum elektryczno-informatyczne . Od niedawna zbieram na kartę graficzną do komputera aby móc rozwijać się osobiście na danym kierunku ale budżet mi na to nie pozwala , ponieważ karty graficzne podczas pandemii zdrożały nawet o 110%! :[[ Chciałbym uzbierać na kartę graficzną aby móc robić : krótkie filmy , montować clipy , nauczyć się języka programowania i przekazać to co potrafię na platformie - | Twitch |. Mam pojęcie że są lepsze akcję do wspierania ale uszczęśliwienie i spełnienie marzenia małego dzieciaka chyba aż tak nie zaszkodzi. ;'] . Dzięki wszystkim za zrozumienie i zapraszam do dania swoich przysłowiowych 5 groszy. Pozdrawiam - Marek Bober
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!