Zbiórka Operacja i rehabi. pieska Niko - miniaturka zdjęcia

Operacja i rehabi. pieska Niko Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Operacja i rehabi. pieska Niko - zdjęcie główne

Operacja i rehabi. pieska Niko

221 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kacper Kowalczyk - awatar

Kacper Kowalczyk

Organizator zbiórki

Witam. Jestem Kacper i wraz z moją mamą zbieramy pieniądze na naszego chorego pieska, które niestety uległ wypadkowi i zerwał wiązadła krzyżowe, kiedy zeskakiwał z łóżka. Całe pieniądze, które zostaną zebrane zostaną przekazane na kosztownej operację pieska, która polega na włożeniu do jego ciała implantu, żeby przywiązywał obie koście do siebie, ponieważ są one przesunięte. Bardzo liczę na pomoc innych, ponieważ nie dysponujemy takimi pieniążkami, Niko jest ze schroniska i bardo o niego dbamy. Jest to kochany piesek, który się nigdy nie poddaje i ciągle walczy. Kochamy go najmocniej na całym świecie :(

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
221 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kacper Kowalczyk - awatar

Kacper Kowalczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Joanna Wosiak - awatar
Joanna Wosiak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Bartek - awatar
Bartek
50
Barbara - awatar
Barbara
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
A.R. - awatar
A.R.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij