
Kochani
Juz niedlugo przed Nami 1 czerwca - Dzien Dziecka, dzień, który każdy z Nas ochodzi, bo w każdym jest jakaś mniejsza lub większa "iskra" dziecka
Nasze Azylowe zwierzaki również sa "dzieciakami" - mniejszymi jak Melcia czy Carmen lub większymi jak Zeus czy Misiu
Każde z nich chce świętować "dzień dziecka " - każde z nich w tym dniu będzie czekać na prezent
Nie sprawmy im zawodu i obdarujmy je prezentami
Jeśli chcecie podarować smaczka ulubionemu zwierzakowi wplaćcie symboliczną kwotę na zbiórkę -
w komentarzu oznaczcie zwierzaka który w tym dniu otrzyma specjalnie od Was prezent
Zarówno psy jak i koty dziękują za wszelkie wpłaty
Sprawmy, aby Nasze Azylowe Dzieciaki w tym szczególnym dniu były wszystkie uśmiechnięte z brzuszkami pełnymi smaczków
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!