Zbiórka Udział w zawodach - miniaturka zdjęcia

Udział w zawodach

Zbiórka Udział w zawodach - zdjęcie główne

Udział w zawodach

0 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Patrycjusz Patrycjusz - awatar

Patrycjusz Patrycjusz

Organizator zbiórki

Witam serdecznie wszystkich miłośników sportu i ludzi dobrej woli . Nazywam się Patrycjusz Dzięgielewski , pochodzę z małego miasta w woj .


Trochę historii ...


W 2013 roku tragicznie zginął podczesz zawodów sportowych mój tata . Był on dla mnie od kiedy pamiętam osobą do naśladowania w każdej dziedzinie życia . Pochodził z małej wsi , wielodzietnej ubogiej rodziny , jednak inny niż większość dzieciaków , bo własnie wtedy zaczął swoją przygodę ze sportem . Najważniejsze chwile zaczęły się kiedy jako nastolatek postanowił przebiec maraton . Ciężkie treningi , duże wyznanie oraz wyniki w dziedzinie biegów zaczęły rosnąc do poziomu pozwalających do rywalizacji z najlepszymi w skali świata .... W 1982 mój tata stanął na linii maratonu pokoju w Warszawie gdzie biegło kilka tysięcy ludzi z całego świata..... wynik ? 7 miejsce !!! ... Niestety tata w 1983 roku uległ bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu . 9 miesięczny pobyt w szpitalu pozwolił dojść do zdrowia , przekreślił jednak marzenia o kolejnych sukcesach . Przez wiele lat rekreacyjnie biegła prawie codziennie .... dla przyjemności . W 2003 roku zaczęła się przygoda już jako kolarza w kategorii Masters . Sukcesy nie były możne już tak imponujące jak w latach młodzieńczych podczas biegania , jednak żyłka rywalizacji były priorytetem w dniu codziennym ..... Niestety , pasję w 2013 roku przerwał tragiczny wypadek . Podczas wyścigów pod Łodzią tata stracił panowanie na rowerem i niefortunnie uderzył w przydrożny słupek ogrodzeniowy .... W kilka sekund odszedł .... Dla mnie tata , dla wielu sportowiec , i osoba o wielkim sercu , bo taki był ....


A teraz słowo o mnie ...W 2014 roku postanowiłem zrobić coś wyjątkowego dla uczczenia pamięci mojego taty ... Do głowy przyszedł mi pomysł połączenia mojego hobby z wyczynami sportowymi .... to był w strzał 10... Pasja pływania i rywalizacji na skuterze wodnym stała się moim największym marzeniem . Udało się zebrać fundusze na zakup skutera wodnego .Pierwsze 2 lata zawodów i treningów dała , jak dla mnie spore szanse na walkę o podium . W klasie RSN przez 2 lata zająłem 5 miejsce w mistrzostwach Polski .... Niestety nie jest to sport tani , posiadam własny skuter i wiele zainwestowanego czasu w jego modernizacje , jednak potrzebuję funduszy na najbliższy sezon na logistykę , serwis i obsługę ... I teraz własnie w was kochani będę szukał wsparcia finansowego w celu realizacji własnych marzeń i uczczenia pamięci mojego taty ... Serdecznie zapraszam lokalne firmy do uczestnictwa w sponsoringu . Z ogromną przyjemnością zareklamuję każdego darczyńcę na ogólnopolskich zawodach które odbędą się na teranie całego kraju ....


Patrycjusz Dzięgielewski


tel 691 404 404

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Patrycjusz Patrycjusz - awatar

Patrycjusz Patrycjusz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij