Zbiórka Udział w zawodach - zdjęcie główne

Udział w zawodach

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycjusz Patrycjusz - awatar

Patrycjusz Patrycjusz

Organizator zbiórki

Witam serdecznie wszystkich miłośników sportu i ludzi dobrej woli . Nazywam się Patrycjusz Dzięgielewski , pochodzę z małego miasta w woj .


Trochę historii ...


W 2013 roku tragicznie zginął podczesz zawodów sportowych mój tata . Był on dla mnie od kiedy pamiętam osobą do naśladowania w każdej dziedzinie życia . Pochodził z małej wsi , wielodzietnej ubogiej rodziny , jednak inny niż większość dzieciaków , bo własnie wtedy zaczął swoją przygodę ze sportem . Najważniejsze chwile zaczęły się kiedy jako nastolatek postanowił przebiec maraton . Ciężkie treningi , duże wyznanie oraz wyniki w dziedzinie biegów zaczęły rosnąc do poziomu pozwalających do rywalizacji z najlepszymi w skali świata .... W 1982 mój tata stanął na linii maratonu pokoju w Warszawie gdzie biegło kilka tysięcy ludzi z całego świata..... wynik ? 7 miejsce !!! ... Niestety tata w 1983 roku uległ bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu . 9 miesięczny pobyt w szpitalu pozwolił dojść do zdrowia , przekreślił jednak marzenia o kolejnych sukcesach . Przez wiele lat rekreacyjnie biegła prawie codziennie .... dla przyjemności . W 2003 roku zaczęła się przygoda już jako kolarza w kategorii Masters . Sukcesy nie były możne już tak imponujące jak w latach młodzieńczych podczas biegania , jednak żyłka rywalizacji były priorytetem w dniu codziennym ..... Niestety , pasję w 2013 roku przerwał tragiczny wypadek . Podczas wyścigów pod Łodzią tata stracił panowanie na rowerem i niefortunnie uderzył w przydrożny słupek ogrodzeniowy .... W kilka sekund odszedł .... Dla mnie tata , dla wielu sportowiec , i osoba o wielkim sercu , bo taki był ....


A teraz słowo o mnie ...W 2014 roku postanowiłem zrobić coś wyjątkowego dla uczczenia pamięci mojego taty ... Do głowy przyszedł mi pomysł połączenia mojego hobby z wyczynami sportowymi .... to był w strzał 10... Pasja pływania i rywalizacji na skuterze wodnym stała się moim największym marzeniem . Udało się zebrać fundusze na zakup skutera wodnego .Pierwsze 2 lata zawodów i treningów dała , jak dla mnie spore szanse na walkę o podium . W klasie RSN przez 2 lata zająłem 5 miejsce w mistrzostwach Polski .... Niestety nie jest to sport tani , posiadam własny skuter i wiele zainwestowanego czasu w jego modernizacje , jednak potrzebuję funduszy na najbliższy sezon na logistykę , serwis i obsługę ... I teraz własnie w was kochani będę szukał wsparcia finansowego w celu realizacji własnych marzeń i uczczenia pamięci mojego taty ... Serdecznie zapraszam lokalne firmy do uczestnictwa w sponsoringu . Z ogromną przyjemnością zareklamuję każdego darczyńcę na ogólnopolskich zawodach które odbędą się na teranie całego kraju ....


Patrycjusz Dzięgielewski


tel 691 404 404

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycjusz Patrycjusz - awatar

Patrycjusz Patrycjusz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij