Zbiórka Pomóżmy DZIECIOM 😊 - zdjęcie główne

Pomóżmy DZIECIOM 😊

151 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Sobczyk - awatar

Katarzyna Sobczyk

Organizator zbiórki

Bardzo proszę wszystkich o wielkim ❤️pomóżmy odbudować 🏠rodzinie w której dwoje dzieci 4 latka i 13 lat straciło dach nad głową. DZIECI zasługują na bezpieczny i ciepły dom !!! a ich wygląda tak jak na zdjęciach😢. Jesteśmy im bardzo potrzebni do odbudowania domu, który spłonął!!!Bez Naszej pomocy rodzina sobie przed zimą nie poradzi !!! PROSZĘ nie bądźmy obojętni bo nigdy nie wiemy co nas może spotkać w życiu. Też możemy być kiedyś w potrzebie!!!  1 zł czy 5 zł dla nas to kwota niewielka, a możemy wywołać uśmiech na twarzach tych dzieci. Wszyscy wiemy, że DZIECKA UŚMIECH JEST BEZCENNY😀. W jedności siła i moc ♥️!!! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Sobczyk - awatar

  Katarzyna Sobczyk

  05.10.2019
  05.10.2019

  Hej LUDZISKA😊 nie ociągajcie się wpłaćcie 5zł!!!! Nawet nie poczujecie braku 5 złotówek w Waszych portfelach🤪. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i czekam na Wasze wsparcie😗😗😗
  DZIĘKUJĘ TYM KTÓRZY JUŻ WPŁACILI😘😘😘

  Zdjęcie aktualizacji 38 069

Komentarze


 • Ewa Niedziela-Bednarka - awatar

  Ewa Niedziela-Bednarka

  01.10.2019
  01.10.2019

  Powodzenia👍

151 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Sobczyk - awatar

Katarzyna Sobczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Andrzej Jagieło - awatar
Andrzej Jagieło
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Niedziela-Bednarka - awatar
Ewa Niedziela-Bednarka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij