Zbiórka Pomoc dla Odiego po zatruciu! - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Odiego po zatruciu! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Odiego po zatruciu! - zdjęcie główne

Pomoc dla Odiego po zatruciu!

0 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Majcher - awatar

Marta Majcher

Organizator zbiórki

Jestem Odi.


Jestem młodym psiakiem adoptowanym ze schroniska przez wspaniałą osobę która teraz musi walczyć o moje życie.


Nad ranem 16 maja zacząłem bardzo źle się czuć, miałem gorączkę, trudności z oddychaniem, nie mogłem poruszać się o własnych siłach. Moja Pani szybko zawiozła mnie do najlepszego doktora w okolicy gdzie okazało się że jest ze mną bardzo źle. Ciężka anemia, znikoma ilość czerwonych krwinek i złe parametry biochemiczne nie wróżą nic dobrego.


Okazało się że prawdopodobnie bardzo mocno się czymś zatrułem... być może ktoś podrzucił mi coś na podwórko, nie wiem :(


Miałem transfuzję krwi, liczne kroplówki i zastrzyki i dzięki temu jest poprawa!


Jednak to dopiero początek mojej walki o powrót do zdrowia. Lekarze mówią że leczenie potrwa przynajmniej tydzien, może przeciągnąć się do dwóch. Obecnie przebywam w psim szpitalu w przychodni Vetica gdzie jestem pod stałą opieką lekarzy.


Bardzo chciałbym wyzdrowieć i wrócić do domu, do moich ulubionych piłeczek i do ciepłego łóżka, pomoż mi :)


 Bardzo prosimy wszystkich o pomoc dla Odiego, lekarze szacują jego leczenie na tydzien do dwóch tygodni a koszty na około 2500 zł. Niestety opiekunka Odiego nie jest w stanie sama pokryć kosztów leczenia dlatego tworzymy tą zbiórkę.


Więcej zdjęć Odiego jak i skany dokumentów potwierdzających leczenie oraz koszty prześlemy osobom zainteresowanym. Informujemy że każda złotówka z tej zbiórki będzie przeznaczona na leczenie Odiego a rachunki z przychodni będą publikowane do wiadomości publicznej.


W przypadku szybszego zakończenia leczenia wszystkie pieniążki wpłacone przez Państwa ponad potrzeby Odiego zostaną przekazane innym potrzebującym zwierzętom których zbiórki prowadzone są na portalu Zrzutka.pl co również zostanie opublikowane. Zależy nam tylko na powrocie Odiego do zdrowia.


Każdy z Państwa może skontrolować rzetelność tej zbiórki kontaktując się z przychodnią w której przebywa Odi której dane podaję poniżej:


VETICA - przychodnia weterynaryjna

ul. Rolna 103, Nadarzyn

22 739 88 25

602 610 607

[email protected]


Niestety do zbiórki można dołączyć tylko jedno zdjęcie dlatego wszystkie osoby zainteresowane stanem Odiego proszone są o kontakt z organizatorem zbióki, prześlę wszystkie zdjęcia i skany dokumentów, dane podaję poniżej:


Marta Majcher

Tel: 665 146 333


Link do profilu na FB:


https://www.facebook.com/marta.majcher1

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marta Majcher - awatar

  Marta Majcher

  19.05.2018
  19.05.2018

  Wyniki badań

  Zdjęcie aktualizacji 15 347

0 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Majcher - awatar

Marta Majcher

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij