Zbiórka Wspomóż Doradztwo Zawodowe - zdjęcie główne

Wspomóż Doradztwo Zawodowe

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Kocan - awatar

Paweł Kocan

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

Jestem studentem Informatyki. W przyszłości chciałbym zostać programistą/projektantem informatycznych systemów bezpieczeństwa. W obliczu pojawiających się ostatnio zagrożeń, napiętych sytuacji w kraju itd., doszedłem do wniosku, że młodzi ludzie nie mogą czuć się pewnie. Nowa reforma szkolnictwa to "reforma reformy" - to wielka niewiadoma zarówno dla nauczycieli jak i uczniów. Moja rola brzmi następująco - chciałbym pomagać innym, współtworzyć młodzieżowe inkubatory przedsiębiorczo-doradcze. Spotkania polegały by na BEZPŁATNYM DORADZTWIE ZAWODOWYM. Kiedy byłem uczniem liceum takie warsztaty istniały i były finansowane z Unii Europejskiej. Teraz niestety ich nie ma lub są obecne w bardzo ograniczonym stopniu. Tracą na tym wasze dzieci - przyszły filar polskiej gospodarki. Na podstawie kilkuminutowej rozmowy z uczniem lub osobą jestem w stanie określić jego/jej zdolności (mocne i słabe strony), jego/jej zamiłowania/pasje oraz predyspozycje zawodowe. Dokonałbym analizy jego/jej umiejętności i bazując na aktualnym zapotrzebowaniu na rynku pracy wskazał mu/jej najlepszą ścieżkę szkolnictwa (jaką drogą powinien pójść, jakie studia powinien wybrać, na co powinien zwrócić szczególną uwagę w czasie edukacji). Wolontariat w formie BEZPŁATNEGO DORADZTWA ZAWODOWEGO dla uczniów. Do mojego spełnienia marzeń potrzebuję mobilnego komputera stacjonarnego, który mógłbym wziąć ze sobą na miejsce docelowe do pracy oraz oprzyrządowania. Jest on niezbędny do sporządzenia analizy SWOT w kontekście przedsiębiorstwa, bo tak naprawdę nasze życie jest małym przedsiębiorstwem, którym zarządzamy od najmłodszych lat. Jestem zwykłym studentem, żywiącym się, na studencką kieszeń. Dorabiam sobie od czasu do czasu, ale nie są to zbyt wielkie pieniądze. Każda złotówka jest dla mnie cenna i wyznacza możliwości mojej pomocy oraz mojego rozwoju. Przekazane środki w każdej postaci zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie na zakup komputera i otwarcia punktu bezpłatnego doradztwa zawodowego dla uczniów w mieście Rzeszowie. Proszę o pomoc. W razie pytań zapraszam do kontaktu: [email protected] lub telefon: +48 530 088 997

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Kocan - awatar

Paweł Kocan

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij