Zbiórka Apel o pomoc oraz wsparcie - zdjęcie główne

Apel o pomoc oraz wsparcie

13 169 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 195 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Алина Цветкова - awatar

Алина Цветкова

Organizator zbiórki

Apel o pomoc oraz wsparcie duchowe! W 2021 roku wraz z mężem i dwójką dzieci przeprowadziliśmy się z Mińska do Białegostoku. Powoli budowaliśmy życie naszych wspólnych marzeń. Pracowałam na pół etatu przy sprzątaniu, mój mąż pracował w fabryce mebli. Nasze dzieci zintegrowaly z rówieśnikami w szkole. Planowaliśmy świetlaną przyszłość.

Ale nasze wszystkie plany pokrzyżowały się. 06.03.2024 r. serce mojego męża w wieku 38 lat nagle się zatrzymało, a jednocześnie z tym zatrzymało się życie mojej rodziny. Nie wyobrażam sobie, jak można żyć inaczej, bez naszego tatusia i mojego ukochanego męża.

Nigdy nie prosiłam o pomoc i nie myślałam, że będę musiała to robić. Ale teraz muszę prosić. Mam syna i córkę. Dzieci bardzo boleśnie znoszą utratę ojca, a ja nie mogłam sobie wyobrazić, że po 18 latach wspólnego życia stracę najbliższą i najdroższą osobę. Ale dla dzieci muszę być silna. Teraz jestem dla nich zarówno mamą, jak i tatą.

W związku z tym bardzo was proszę o pomoc finansową dla mojej rodziny.

Bardzo proszę tych, którzy wierzą w Boga o modlitewne wsparcie.

 Z góry dziękuję za każdą pomoc i zaangażowanie.

Перевод на русский:

Крик души и просьба о помощи! В 2021 году я с мужем и двумя детьми переехали из Минска в Белосток. Потихоньку налаживали быт. Я подрабатывала на уборках, муж работал на мебельной фабрике. Дети интегрировались в школе. Строили планы на светлое будущее. Но этому не суждено было сбыться. 06.03.2024 года сердце моего мужа в возрасте 38 лет внезапно остановилось, а вместе с ним и жизнь моей семьи. Я никогда не просила помощи и не думала, что придется. Но сейчас я вынуждена просить. У нас остались сын и дочь. Они очень болезненно переносят утрату отца, а я и представить не могла, что на 18 году совместной жизни потеряю самого близкого и родного человека. Но ради детей я должна быть сильной. Теперь я для них и мама, и папа...

Исходя из этого, прошу финансовой помощи для моей семьи. 

Очень прошу тех, кто верит в Бога, о молитвенной поддержке. 

Заранее благодарю за любое участие.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.04.2024
  25.04.2024

  🫂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.04.2024
  25.04.2024

  Соболезнования и удачи и желаю, чтобы дальше было лучше, чем раньше

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.04.2024
  24.04.2024

  Spółczuję Pani i dzieciom. Спачуваю вам, шаноўная спадарыня Аліна . Абдымаю

 • kornolio - awatar

  kornolio

  24.04.2024
  24.04.2024

  Współczuję i proszę pisać na mail w razie jakichkolwiek potrzeb, czym mogę postaram się pomóc.

  • Алина Цветкова - awatar

   Алина Цветкова - Organizator zbiórki

   24.04.2024
   24.04.2024

   Dziękuję bardzo za pomoc mojej rodzinie i wsparcie.

13 169 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 195 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Алина Цветкова - awatar

Алина Цветкова

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 195

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Paweł Nurzyński - awatar
Paweł Nurzyński
50
Соболезнуем. Утешения в ваш дом. - awatar
Соболезнуем. Утешения в ваш дом.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olga - awatar
Olga
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij