Zbiórka Rehabilitacja i opieka po udarze - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja i opieka po udarze Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja i opieka po udarze - zdjęcie główne

Rehabilitacja i opieka po udarze

2 896 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dagmara Filanowicz - awatar

Dagmara Filanowicz

Organizator zbiórki

Moi drodzy, na zdjęciu jest moja mama i to na nią zbieram pieniądze. Mama doznała rozległego udaru mózgu. To spadło na mnie jak grom z jasnego nieba. Rozsypalam się na milion kawałeczków.Zawiozlam mamie jedzenie, nie otwierała, telefon milczał, nie mogłam dostać się do mieszkania, wezwałam pogotowie, dyspozytorka z pogotowia wezwała straż pożarna, która weszła do mieszkania przez okno na 5pietrze. Znaleźli mamę w kuchni. Aktualnie przebywa w szpitalu a ja modlę się o każdy dobry znak od lekarza. Nie ma odwiedzin-Covid. Bezsilność jest straszna. Kiedy mama opuści szpital będzie potrzebna kosztowna rehabilitacja i całodobowa opieka. Nie jestem w stanie sama jej zapewnić. Mama musi żyć i musi wrócić do jako takiej sprawności! W maju przyjdzie na świat jej pierwsza wnuczka. Tak bardzo cieszyła się na te wiadomość. Bardzo proszę o jakiekolwiek wpłaty osoby, które mają ochote pomoc.
Z wyrazami wdziecznosci,
Córka,
Dagmara

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 896 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dagmara Filanowicz - awatar

Dagmara Filanowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Paulina Olejniczak - awatar
Paulina Olejniczak
200
Anna i Piotr Ziętek - awatar
Anna i Piotr Ziętek
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Adam Supady - awatar
Adam Supady
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij