Zbiórka Wypędzamy choróbsko Krzysia - miniaturka zdjęcia

Wypędzamy choróbsko Krzysia

Zbiórka Wypędzamy choróbsko Krzysia - zdjęcie główne

Wypędzamy choróbsko Krzysia

5 797 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać teraz
 
Nawojka Drabarek - awatar

Nawojka Drabarek

Organizator zbiórki

To jest prawdziwa opowieść o młodym życiu,usmiechu,dobroci,i chorobie...Choroba psuje całą tę opowieść....Bo byłaby ona piekna,i słychać byłoby w jej tle wiolonczelę.Jednak Chłopiec,który na wiolonczeli tak pięknie gra - nie ma już  siły,bo jest chory.Chłopiec ? On ma przecież 26 lat....Tak.Ale dla mnie,zawsze jest wiecznym,bardzo zdolnym i wrażliwym chłopcem,o dobrych oczach i przemiłym usmiechu.Dlatego w opowieści,będę Go nazywała Chłopcem z wiolonczelą...Bo ta wiolonczela grała nie raz,dla Innych chorych.Może nawet dla mniej chorych od Chłopca,ale On nigdy nie odmawiał udziału w koncertach,które służyły potrzebującym Ludziom.Skąd brał siły ? Nie wiem,bo przybiegał ze szpitala,prosto spod kroplówki,prosto z" chemii" ,i grał.A kiedy grał to się usmiechał,więc kto by pomyślał,że Chłopiec z wiolonczelą sam potrzebuje pomocy ???? Jednak przyszedł taki dzień,że choroba zaatakowała ponownie,ze zdwojoną siłą i organizm Chłopca,zaczął sie buntować,bo przecież zamiast wsłuchiwać się w nuty,musi ciagle walczyć,i walczyć.....Nikt nie chce ciągle walczyć,nikt nie ma na to wystarczajacej siły. Teraz ,uratować Go mogą kosztowne leki i terapie. A wiolonczela stoi,czeka....Ale dookoła są Ludzie.Ludzie ,którzy mają wielkie serca i sprawią,że Chłopiec znów siądzie do wiolonczeli............Wierzę w Nich.Bo wchodzę zawsze tam,gdzie słyszę muzykę,bo tam wielkie serca mają.Źli ludzie,wierzcie mi -muzyki nie słuchają <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Basia Fedorowicz - awatar

  Basia Fedorowicz

  11.01.19
  11.01.19

  Wiolonczela też się przyzwyczaja do swojego właściciela! Wielu wielu lat jeszcze Wam życzę razem ❤️

  • Nawojka Drabarek - awatar

   Nawojka Drabarek - Organizator zbiórki

   11.01.19
   11.01.19

   <3 ....

 • Ewa Kuźmińska - awatar

  Ewa Kuźmińska

  10.01.19
  10.01.19

  Dużo zdrowia! Trzymam kciuki!

 • Alicja Muza - awatar

  Alicja Muza

  07.12.17
  07.12.17

  Zycze wszystkiego najlepszego SZCZEGOLNIE POWROTU DO ZDROWIA.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.12.17
  06.12.17

  Wracaj do zdrowia. Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.12.17
  02.12.17

  Wszystko będzie dobrze!!! Dużo siły do walki o zdrowie!!

  • Nawojka Drabarek - awatar

   Nawojka Drabarek - Organizator zbiórki

   03.12.17
   03.12.17

   Walczy i zdrowieje dzięki Wam <3

5 797 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać teraz
 
Nawojka Drabarek - awatar

Nawojka Drabarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 113

AaAa - awatar
AaAa
20
Basia Fedorowicz - awatar
Basia Fedorowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Kuźmińska - awatar
Ewa Kuźmińska
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bożena Królikowska - awatar
Bożena Królikowska
20
Mateusz Cieciora - awatar
Mateusz Cieciora
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata Marzeion - awatar
Małgorzata Marzeion
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij