Witam, mam kolegę który chciałby mieć dobry internet, bo chciałby korzystać z różnych aplikacji na wysokim poziomie, chciałby też nagrywać na platformę YouTube
0 zł
z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.