Zbiórka OSP Pantalowice - zdjęcie główne

OSP Pantalowice

50 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Zięba - awatar

Kamil Zięba

Organizator zbiórki

Ochotnicza Straż Pożarna w Pantalowicach  została założona w 1924r przez grupę społecznie zaangażowanych mieszkańców naszej miejscowości. Od tamtej pory wrosła w krajobraz naszej okolicy będąc instytucją jednoczącą mieszkańców, działającą na rzecz bezpieczeństwa, ochrony środowiska oraz wychowania młodzieży.  Jesteśmy rozwijającą się jednostką lecz sprzęt którym dysponujemy jest mocno wyeksploatowany i w większości nie posiada aktualnych certyfikatów co bardzo utrudnia nam niesienie pomocy potrzebującym. Wyzwanie jakie przed sobą postawiliśmy to duże zadanie finansowe  na zakup nowego specjalistycznego sprzętu ratowniczo - gaśniczego.  Zrealizowanie naszego planu będzie stanowiło dla naszej OSP olbrzymi krok na drodze rozwoju. Nie tylko z powodu zwiększenia gotowości bojowej i rozszerzenia możliwości operacyjnych. Kolejną bardzo ważną przesłanką jest zachęcenie i zmotywowanie młodych ludzi do wstąpienia i działania na rzecz OSP i całej lokalnej społeczności. Jesteśmy przekonani, że obserwując dobrą passę naszej Straży wiele osób zechce dołożyć swój wkład w rozwój tej organizacji, a zaangażowani ludzie są najważniejszą wartością, bez której nie uda realizować i rozwijać zadań stojących przed Ochotniczą Strażą Pożarną. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Zięba - awatar

Kamil Zięba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Marta Ryznar - awatar
Marta Ryznar
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij