Zbiórka W skórze cierpienia - zdjęcie główne

W skórze cierpienia

3 693 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Wójcik - awatar

Małgorzata Wójcik

Organizator zbiórki

Pasmo nieszczęść dotknęło naszą rodzinę. Nasze problemy zdrowotne zaczęły się już w 1999 r., od narodzin drugiej z córek - pęcherzowe oddzielanie się naskórka. 20 lat temu nie wiedzieliśmy o tej chorobie praktycznie nic. Leczyliśmy się jednym rodzajem opatrunku - siateczką nasączoną parafiną. Z każdym rokiem uczyliśmy się o chorobie z własnych doświadczeń i testowaniu nowych, zdobytych opatrunków, co pomogło z kolejną córką, z tą samą chorobą. Nauczyliśmy się jak postępować z chorobą motylków. Dziś jest 100 razy lepiej, mamy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolejne problemy zdrowotne pojawiły się u Ewelinki (11 lat), w grudniu 2017 r. Chłoniak hodgkina - diagnoza która wywołała strach i przerażenie. Dziś jest dwa lata po zakończonym leczeniu. Nowotwór zostawił po sobie ślad, ale walczymy, żeby wszystko wróciło, tak jak było przed chorobą. Nikt by nie pomyślał, że kolejnym problemem będą zwykle kamienie u najmłodszej z córek. Byliśmy w tym ponad dwa lata, nie jest łatwo patrzeć na cierpienie najbliższych. Na szczęście to jedno nieszczęście zakończyło się pomyślnie. Myśleliśmy, że od tej pory będzie tylko lepiej, niestety kolejny nowotwór, który z dnia na dzień zabiera siły i zdrowie głowy naszej rodzinny. Obecnie znajduje się pod opieką hospicjum domowego. Każdy nawet z najmniejszych problemów odbił się na moim zdrowiu, zajęta opieką nad córkami i mężem nie miałam czasu i nie myślałam o swoim zdrowiu, co teraz daje o sobie znać. Każde z nieszczęść, które nas spotyka, wymaga dużego nakładu finansowego, któremu czasem ciężko podołać i wymaga prośby o pomoc innych ludzi. Dlatego za każdą pomoc będziemy wdzięczni.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Małgorzata Wójcik - awatar

    Małgorzata Wójcik

    08.06.21
    08.06.21

    Witajcie Kochani chciałabym Wam wszystkim podziekowac za wsparcie i ciepłe slowa .Najbliższe dni będą dla nas bardzo ciężkie za dwa dni wizyta w Centrum onkologii ,potem musimy pójśc do szpitala na podanie żelaza dożylnie ,bo badania poleciały nam w dół i 24 czerwca termin operacji .Dostałyśmy możliwośc rehabilitacji ale niestety na chwilę obecną nie stac nas na ten wydatek .Bardzo gorąca prośba o pomoc i wsparcie za co z całego serca dziękujemy

3 693 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Wójcik - awatar

Małgorzata Wójcik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 84

Tomasz - awatar
Tomasz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Waszka - awatar
Waszka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anna - awatar
Anna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij