Zbiórka Operacja Serca Kacianny - miniaturka zdjęcia

Operacja Serca Kacianny

Zbiórka Operacja Serca Kacianny - zdjęcie główne

Operacja Serca Kacianny

2 900 zł z 2 800 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Gosia Kupnicka - awatar

Gosia Kupnicka

Organizator zbiórki

Nazywam się Gosia i pomagam ubogim z Madagaskaru.

Kacianna mieszka na Madagaskarze. Urodziła się w lutym 2012 roku z wadą serca. Jej mama podczas ciąży była bardzo źle traktowana przez swojego partnera. Była bita i często niedożywiona. Prawdopodobnie jej zła kondycja w tamtym czasie spowodowała tak duży problem ze zdrowiem jej córki. Mała Kacianna potrzebuje operacji serca. Operacja potrzebna jest najszybciej jak się da. Odwlekanie jej w czasie spowoduje problemy z oddychaniem i może doprowadzić do zawału serca. Obecnie dziewczynka nie chodzi do szkoły. Nie powinna być poddana żadnemu wysiłkowi. 

Kacinna wraz z siostrą większość czasu spędzały na ulicy podczas gdy ich mama próbowała zarobić na chleb. Ze względy na brak opieki, dziewczynki zostały umieszczone w ośrodku Akany Avoko Faravohitra dla ich bezpieczeństwa. Koszt operacji to 4 400zł. Ośrodek Akany zdobył już na ten cel 1600zł. Na operację sześciolatki potrzeba jeszcze 2 800zł. W imieniu mamy Kacianny oraz ośrodka wspierającego dziewczęta w trudnych okresach ich życia (Akany Avoko Faravohitra) ogromnie proszę o jakąkolwiek pomoc. Każda wpłata zbliży Kacianne do wymaganej operacji i szansy na dobre dzieciństwo. Dziewczynka na nie zasługuje.

Uzyskałam zgodę ośrodka Akany Avoko Faravohitra na wystosowanie tego apelu. 

Bardzo, bardzo proszę o pomoc.

Ogromnie dziękuję

Gosia Kupnicka

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Gosia Kupnicka - awatar

  Gosia Kupnicka

  09.11.18
  09.11.18

  Dzień dobry, Po dłuższej przerwie przesyłam aktualizację sytuacji Kacianny. Dziewczynka miewa się dobrze. Ma apetyt i zyskuje na wadze. To wszystko dzieje się dzięki Panstwa wsparciu😊Dziękujemy!!! Ze wzgledu na operację oraz rekonwalestencję, Kacianna przerwała naukę. Po wielomiesięcznej przerwie, wczoraj wrociła do szkoły. Dziewczynka nie może być narażona na wysiłek przez kolejne 2 lata. W zwiazku z tym obacnie uczęszcza do szkoly zlokalizowanej blisko ośrodka, w którym mieszka. Na Madagaskarze edukacja nie jest obowiązkowa. Wiemy jednak, że wykształcenie to przyszłość i drzwi do samodzielności w życiu dorosłym. Ośrodek dla dziewcząt Akany Avoko Faravohitra dokłada wszelkich starań aby wysłać możliwie największą liczbę podopiecznych do szkoły. Jesli ktoś z Państwa ma możliwość, ogromnie proszę o rozważenie adopcji Kacianny. Dzięki temu, dziewczynka miałaby pewność, że jej edukacja nie zostanie przerwana. Dziękuję serdecznie, Pozdrawiam Gosia Kupnicka

  Zdjęcie aktualizacji 21 726

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.03.18
  04.03.18

  Powodzenia dla małej- musi się udać Gosiu!!!

  • Gosia Kupnicka - awatar

   Gosia Kupnicka - Organizator zbiórki

   26.03.18
   26.03.18

   Szczerze w to wierzę:) Dziękuje za wsparcie:)

2 900 zł z 2 800 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Gosia Kupnicka - awatar

Gosia Kupnicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Huta - awatar
Huta
1 500
Jagoda Bajtek - awatar
Jagoda Bajtek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij