Zbiórka Operacja Serca Kacianny - zdjęcie główne

Operacja Serca Kacianny

2 900 zł  z 2 800 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Kupnicka - awatar

Gosia Kupnicka

Organizator zbiórki

Nazywam się Gosia i pomagam ubogim z Madagaskaru.

Kacianna mieszka na Madagaskarze. Urodziła się w lutym 2012 roku z wadą serca. Jej mama podczas ciąży była bardzo źle traktowana przez swojego partnera. Była bita i często niedożywiona. Prawdopodobnie jej zła kondycja w tamtym czasie spowodowała tak duży problem ze zdrowiem jej córki. Mała Kacianna potrzebuje operacji serca. Operacja potrzebna jest najszybciej jak się da. Odwlekanie jej w czasie spowoduje problemy z oddychaniem i może doprowadzić do zawału serca. Obecnie dziewczynka nie chodzi do szkoły. Nie powinna być poddana żadnemu wysiłkowi. 

Kacinna wraz z siostrą większość czasu spędzały na ulicy podczas gdy ich mama próbowała zarobić na chleb. Ze względy na brak opieki, dziewczynki zostały umieszczone w ośrodku Akany Avoko Faravohitra dla ich bezpieczeństwa. Koszt operacji to 4 400zł. Ośrodek Akany zdobył już na ten cel 1600zł. Na operację sześciolatki potrzeba jeszcze 2 800zł. W imieniu mamy Kacianny oraz ośrodka wspierającego dziewczęta w trudnych okresach ich życia (Akany Avoko Faravohitra) ogromnie proszę o jakąkolwiek pomoc. Każda wpłata zbliży Kacianne do wymaganej operacji i szansy na dobre dzieciństwo. Dziewczynka na nie zasługuje.

Uzyskałam zgodę ośrodka Akany Avoko Faravohitra na wystosowanie tego apelu. 

Bardzo, bardzo proszę o pomoc.

Ogromnie dziękuję

Gosia Kupnicka

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Gosia Kupnicka - awatar

  Gosia Kupnicka

  09.11.2018
  09.11.2018

  Dzień dobry,

  Po dłuższej przerwie przesyłam aktualizację sytuacji Kacianny. Dziewczynka miewa się dobrze. Ma apetyt i zyskuje na wadze. To wszystko dzieje się dzięki Panstwa wsparciu😊Dziękujemy!!!
  Ze wzgledu na operację oraz rekonwalestencję, Kacianna przerwała naukę. Po wielomiesięcznej przerwie, wczoraj wrociła do szkoły. Dziewczynka nie może być narażona na wysiłek przez kolejne 2 lata. W zwiazku z tym obacnie uczęszcza do szkoly zlokalizowanej blisko ośrodka, w którym mieszka.
  Na Madagaskarze edukacja nie jest obowiązkowa. Wiemy jednak, że wykształcenie to przyszłość i drzwi do samodzielności w życiu dorosłym. Ośrodek dla dziewcząt Akany Avoko Faravohitra dokłada wszelkich starań aby wysłać możliwie największą liczbę podopiecznych do szkoły. Jesli ktoś z Państwa ma możliwość, ogromnie proszę o rozważenie adopcji Kacianny. Dzięki temu, dziewczynka miałaby pewność, że jej edukacja nie zostanie przerwana.

  Dziękuję serdecznie,
  Pozdrawiam
  Gosia Kupnicka

  Zdjęcie aktualizacji 21 726

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.03.2018
  04.03.2018

  Powodzenia dla małej- musi się udać Gosiu!!!

  • Gosia Kupnicka - awatar

   Gosia Kupnicka - Organizator zbiórki

   26.03.2018
   26.03.2018

   Szczerze w to wierzę:) Dziękuje za wsparcie:)

2 900 zł  z 2 800 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Kupnicka - awatar

Gosia Kupnicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Huta - awatar
Huta
1 500
Jagoda Bajtek - awatar
Jagoda Bajtek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij