Zbiórka Kacper i Adrian jadą na Finał! - miniaturka zdjęcia

Kacper i Adrian jadą na Finał!

Zbiórka Kacper i Adrian jadą na Finał! - zdjęcie główne

Kacper i Adrian jadą na Finał!

1 651 zł z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 
Anna Taudul - awatar

Anna Taudul

Organizator zbiórki

Kacper Taudul i Adrian Andruszkiewicz na co dzień grają w klubie SUKSS Suwałki. Kacper na treningi dojeżdża z oddalonej o 60 km Gołdapi, Adrian pochodzi z Suwałk. W czerwcu jako samouki stanęli do turnieju w siatkówce plażowej - Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Siatkówce  Plażowej Młodzików podczas których wszystkie mecze wygrali 2:0 - zostali mistrzami województwa podlaskiego i zakwalifikowali się do Półfinałów Mistrzostw Polski w Iławie. Razem z rodzicami pojechali na finały podczas których zajęli świetne czwarte miejsce i awansowali do Finału Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Młodzików w Sulejowie koło Łodzi. Pierwszy raz w historii klubu, zespół awansował tak daleko. Chłopaki mają świetne wyniki, ale z wyjazdami wiążą się ogromne koszty, a nie mają żadnego dofinansowania. Są to koszty wynajęcia trenera , który podszkoli chłopaków przez finałem, koszty dojazdu, koszty strojów, koszty noclegów i wyżywienia. Pomóżcie spełnić marzenie chłopaków jakim jest wyjazd na finał do Sulejowa:) Dziękuję

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • jagoda - awatar

  jagoda

  24.07.18
  24.07.18

  popieram mlodziez i zycze powodzenia Lilia Angello USA

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.07.18
  24.07.18

  Goodluck!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.07.18
  20.07.18

  Chłopaki :) , trzymam kciuki! Do boju!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.07.18
  19.07.18

  Powodzenia!

 • Ciocia Ola - awatar

  Ciocia Ola

  18.07.18
  18.07.18

  Ciocia przebiła wujka. Kto da więcej? :)

1 651 zł z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 
Anna Taudul - awatar

Anna Taudul

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

ćińczer - awatar
ćińczer
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna Podciborska - awatar
Anna Podciborska
20
Monika W. - awatar
Monika W.
100
jagoda - awatar
jagoda
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Edyta i Robert Dragowscy - awatar
Edyta i Robert Dragowscy
200
Piotr Statkiewicz - awatar
Piotr Statkiewicz
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
jagoda - awatar
jagoda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij