Zbiórka Kacper i Adrian jadą na Finał! - miniaturka zdjęcia

Kacper i Adrian jadą na Finał! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kacper i Adrian jadą na Finał! - zdjęcie główne

Kacper i Adrian jadą na Finał!

1 651 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Taudul - awatar

Anna Taudul

Organizator zbiórki

Kacper Taudul i Adrian Andruszkiewicz na co dzień grają w klubie SUKSS Suwałki. Kacper na treningi dojeżdża z oddalonej o 60 km Gołdapi, Adrian pochodzi z Suwałk. W czerwcu jako samouki stanęli do turnieju w siatkówce plażowej - Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Siatkówce  Plażowej Młodzików podczas których wszystkie mecze wygrali 2:0 - zostali mistrzami województwa podlaskiego i zakwalifikowali się do Półfinałów Mistrzostw Polski w Iławie. Razem z rodzicami pojechali na finały podczas których zajęli świetne czwarte miejsce i awansowali do Finału Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Młodzików w Sulejowie koło Łodzi. Pierwszy raz w historii klubu, zespół awansował tak daleko. Chłopaki mają świetne wyniki, ale z wyjazdami wiążą się ogromne koszty, a nie mają żadnego dofinansowania. Są to koszty wynajęcia trenera , który podszkoli chłopaków przez finałem, koszty dojazdu, koszty strojów, koszty noclegów i wyżywienia. Pomóżcie spełnić marzenie chłopaków jakim jest wyjazd na finał do Sulejowa:) Dziękuję

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • jagoda - awatar

  jagoda

  24.07.2018
  24.07.2018

  popieram mlodziez i zycze powodzenia Lilia Angello USA

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.07.2018
  24.07.2018

  Goodluck!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.07.2018
  20.07.2018

  Chłopaki :) , trzymam kciuki! Do boju!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.07.2018
  19.07.2018

  Powodzenia!

 • Ciocia Ola - awatar

  Ciocia Ola

  18.07.2018
  18.07.2018

  Ciocia przebiła wujka. Kto da więcej? :)

1 651 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Taudul - awatar

Anna Taudul

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

ćińczer - awatar
ćińczer
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna Podciborska - awatar
Anna Podciborska
20
Monika W. - awatar
Monika W.
100
jagoda - awatar
jagoda
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Edyta i Robert Dragowscy - awatar
Edyta i Robert Dragowscy
200
Piotr Statkiewicz - awatar
Piotr Statkiewicz
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
jagoda - awatar
jagoda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij