Zbiórka Na terapię behawioralną Kaji - miniaturka zdjęcia

Na terapię behawioralną Kaji Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na terapię behawioralną Kaji - zdjęcie główne

Na terapię behawioralną Kaji

101 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Klimkowska - awatar

Patrycja Klimkowska

Organizator zbiórki


Zbieramy na terapię behawioralną dla naszej Kaji.

Kochani u naszej Kaji trzy lata temu zdiagnozowano autyzm. Do tej pory staraliśmy się z naszych prywatnych środków zaspokoić wszelkie potrzeby córki - rehabilitacja, odpowiednia suplementacja, dieta, konsultacje medyczne, oraz wszystko inne, co potrzebne aby nasze dziecko miało choć cień szansy na to, by zacząć lepiej funkcjonować.

Początkowo myśleliśmy, że będziemy w stanie samodzielnie podołać wyzwaniu, jakim jest zaspokojenie potrzeb niepełnosprawnego dziecka. Niestety okazało się, że jest inaczej. Kaja jest dzieckiem nie mówiącym, oraz nie komunikującym się. Wraz z wiekiem pojawił się szereg nowych problemów i trudnych sytuacji (przez brak mowy frustracja, agresja i autoagresja nasilają się), a co za tym idzie wzrosła potrzeba rehabilitacji, konsultacji, oraz wzmożonej terapii, na którą nas nie stać.Jesteśmy bardzo zdeterminowani w swoich działaniach i z całego serca pragniemy pomóc naszemu dziecku. Autyzm jest zaburzeniem rozwojowym, które dotyka nie tylko dziecko, ale negatywnie odbija się na całej rodzinie.

Terapia behawioralna pozwoli nam rodzicom nauczyć się jak postępować z dzieckiem i w jaki sposób wygaszać zachowania trudne, oraz jak na co dzień wspierać dziecko w terapii i edukacji.

Dlatego zwracamy się do ludzi dobrej woli i z wielkim sercem o pomoc w zapewnieniu naszej córce ciągłego wsparcia terapeutów i rehabilitacji, której nieustannie potrzebuje.     


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Klimkowska - awatar

Patrycja Klimkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij