Zbiórka Na terapię behawioralną Kaji - miniaturka zdjęcia

Na terapię behawioralną Kaji

Patrycja Klimkowska - awatar

Patrycja Klimkowska

Organizator zbiórki


Zbieramy na terapię behawioralną dla naszej Kaji.

Kochani u naszej Kaji trzy lata temu zdiagnozowano autyzm. Do tej pory staraliśmy się z naszych prywatnych środków zaspokoić wszelkie potrzeby córki - rehabilitacja, odpowiednia suplementacja, dieta, konsultacje medyczne, oraz wszystko inne, co potrzebne aby nasze dziecko miało choć cień szansy na to, by zacząć lepiej funkcjonować.

Początkowo myśleliśmy, że będziemy w stanie samodzielnie podołać wyzwaniu, jakim jest zaspokojenie potrzeb niepełnosprawnego dziecka. Niestety okazało się, że jest inaczej. Kaja jest dzieckiem nie mówiącym, oraz nie komunikującym się. Wraz z wiekiem pojawił się szereg nowych problemów i trudnych sytuacji (przez brak mowy frustracja, agresja i autoagresja nasilają się), a co za tym idzie wzrosła potrzeba rehabilitacji, konsultacji, oraz wzmożonej terapii, na którą nas nie stać.Jesteśmy bardzo zdeterminowani w swoich działaniach i z całego serca pragniemy pomóc naszemu dziecku. Autyzm jest zaburzeniem rozwojowym, które dotyka nie tylko dziecko, ale negatywnie odbija się na całej rodzinie.

Terapia behawioralna pozwoli nam rodzicom nauczyć się jak postępować z dzieckiem i w jaki sposób wygaszać zachowania trudne, oraz jak na co dzień wspierać dziecko w terapii i edukacji.

Dlatego zwracamy się do ludzi dobrej woli i z wielkim sercem o pomoc w zapewnieniu naszej córce ciągłego wsparcia terapeutów i rehabilitacji, której nieustannie potrzebuje.     


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Patrycja Klimkowska - awatar

Patrycja Klimkowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij