Zbiórka Na terapię behawioralną Kaji - miniaturka zdjęcia

Na terapię behawioralną Kaji Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na terapię behawioralną Kaji - zdjęcie główne

Na terapię behawioralną Kaji

101 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Klimkowska - awatar

Patrycja Klimkowska

Organizator zbiórki


Zbieramy na terapię behawioralną dla naszej Kaji.

Kochani u naszej Kaji trzy lata temu zdiagnozowano autyzm. Do tej pory staraliśmy się z naszych prywatnych środków zaspokoić wszelkie potrzeby córki - rehabilitacja, odpowiednia suplementacja, dieta, konsultacje medyczne, oraz wszystko inne, co potrzebne aby nasze dziecko miało choć cień szansy na to, by zacząć lepiej funkcjonować.

Początkowo myśleliśmy, że będziemy w stanie samodzielnie podołać wyzwaniu, jakim jest zaspokojenie potrzeb niepełnosprawnego dziecka. Niestety okazało się, że jest inaczej. Kaja jest dzieckiem nie mówiącym, oraz nie komunikującym się. Wraz z wiekiem pojawił się szereg nowych problemów i trudnych sytuacji (przez brak mowy frustracja, agresja i autoagresja nasilają się), a co za tym idzie wzrosła potrzeba rehabilitacji, konsultacji, oraz wzmożonej terapii, na którą nas nie stać.Jesteśmy bardzo zdeterminowani w swoich działaniach i z całego serca pragniemy pomóc naszemu dziecku. Autyzm jest zaburzeniem rozwojowym, które dotyka nie tylko dziecko, ale negatywnie odbija się na całej rodzinie.

Terapia behawioralna pozwoli nam rodzicom nauczyć się jak postępować z dzieckiem i w jaki sposób wygaszać zachowania trudne, oraz jak na co dzień wspierać dziecko w terapii i edukacji.

Dlatego zwracamy się do ludzi dobrej woli i z wielkim sercem o pomoc w zapewnieniu naszej córce ciągłego wsparcia terapeutów i rehabilitacji, której nieustannie potrzebuje.     


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Klimkowska - awatar

Patrycja Klimkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij