Zbiórka Ściągnijmy odrzutowe buty do PL! - miniaturka zdjęcia

Ściągnijmy odrzutowe buty do PL! Jak założyć taką zbiórkę?

Ściągnijmy odrzutowe buty do PL!

1 411 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kajetan Sikorski - awatar

Kajetan Sikorski

Organizator zbiórki

Kim jestem? 

Pionierem flyboardingu w Polsce, organizatorem zawodów we freestyle flyboardingu i instruktorem latania nad wodą. 

Prywatnie kochającym mężem i ojcem.

Na co zbieram? 

Pierwszy na świecie certyfikowany kurs pilotażu platformy odrzutowej EZ FLY.

Wyjazd traktuję w celach badawczo-rozwojowych. Chcę dowiedzieć się jak infrastruktura, pozwolenia są wymagane do organizacji takiej atrakcji. Moim celem jest wprowadzenia odrzutowych lotów do Polski i udostępnianie go chętnym. 

Od stycznia 2019 roku w USA, producent Zapata Racing organizuje trzydniowe kursy latania na EZ FLY pod okiem wynalazcy Frankiego Zapaty (10 lotów) za 80 000 zł brutto. Ilość miejsc jest  limitowana.

Kurs kończy się certyfikacją i daje przepustkę do latania samodzielnego w centrach EZ FLY na całym świecie.  Właśnie takie centrum chciałbym zbudować w Polsce. 

EZ fly to platforma wyposażona w siliniki odrzutowe z niezależnym sterowaniem elektronicznym, system trzystopniowej stabilizacji lotu zapewniący kontrolę lotu. 

Chciałbym sprowadzić EZ FLY do Polski i udostępniać go w naszej akademii. Wiem, że stoi przede mną kolejne wyzwanie i z Twoją pomocą jestem w stanie mu sprostać! 

Nie chcę nic za darmo. Jeśli uzbieram zamierzoną kwotę każdemu kto mnie dotował udzielę rabatu na loty flyboardowe w akademii fly-board.pl, usługi w wysokości wpłaconej darowizny.  

Dlaczego ma mi się udać? 

W 2012 roku porzuciłem pracę w korporacji i otworzyłem pierwszą w Polsce Akademię Flyboardingu fly-board.pl czyli centrum sportów ekstremalnych gdzie uczymy latać nad wodą. 

Sporty hydro – odrzutowe pojawiły się w Polsce i na świecie w jednym czasie. Już podczas Nautica Days w maju 2012 roku - ceremonii otwarcia Promariny sopockiej, na nasze zaproszenie przyleciał Franky Zapata. Mimo niemal arktycznych, jak na majówkę, warunków pogodowych na molo tłumnie zgromadzili się widzowie. Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, latający Iron Man animowany superbo-hater istnieje. Franki fruwał i wykonywał podniebne ewolucje. Skoki delfina, salta wywoływały burze oklasków. Ten wspaniały pokaz zapoczątkował erę hydro-odrzutowych sportów w Polsce.

Premiera Flyboarda w Polsce (asystuję na skuterze Frankiemu Zapacie)

Sopot, 03.05.2012

W czerwcu 2012 r. otworzyliśmy Centrum Hydro-odrzutowe fly-board.pl. Latające buty „przymierzali” mieszkańcy Trójmiasta, Poznaniacy, Warszawiacy i Wrocławianie. Mimo naszych wysiłków i ambicji strach przed nieznanym wstrzymywał tłumy gapiów przed lotem.

Szybko zrewidowałem plany i zająłem się promocją w prasie i telewizji. Częściej latali z nami dziennikarze niż klienci. Spełniłem marzenie, najchętniej czytane przeze mnie czasopisma Playboy, National Geographic Traveller opublikowały dwustronicowe materiały. Odczułem to jako niezwykle krzepiący sukces.

Kolejne sezony to nieprzerwana hossa. Stale pomnażamy liczbę zadowolonych klientów. W ich gronie są korporacje m.in. Marlboro , Pepco, Procter & Gamble, agencje eventowe, organizato-rzy imprez masowych jak również 8 000 klientów indywidualnych. Współpracujemy również z Wyjątkowyprezent.pl największym w Europie pośrednikiem w sprzedaży przeżyć. Od 2 lat flyboarding jest najlepiej sprzedającym się prezentem w ich polskiej ofercie.

Pierwszy sezon uważam za bezcenny. Nauczył mnie pokory. Wielkie marzenia podzieliłem na mniejsze cele, które systematycznie realizuję. Jednym z nich były zorganizowane w 2014 roku pierwszych zawodów we freestyle flyboardingu.
Od 2015 roku zawody nabrały rangi międzynarodowej. We „FLYCUP” startowali najlepsi riderzy z Polski, Czech czy Holandii.  W 2018 roku podczas 5 edycji w zawodów tym razem w Gdańsku wystąpił w nich aktualny Mistrz Świata Daniel Guerra (na zdjęciu poniżej). 

Z góry dziękuję za Twoją pomoc!

Kajetan Sikorski


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 411 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kajetan Sikorski - awatar

Kajetan Sikorski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Michał - awatar
Michał
100
adam nowak - awatar
adam nowak
1 000
Fantastic4 - awatar
Fantastic4
50
Ula Gołębiewska - awatar
Ula Gołębiewska
20
DOMI - awatar
DOMI
100
Karol Zielonka - awatar
Karol Zielonka
100
Tomasz Otoliński - awatar
Tomasz Otoliński
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij