Zbiórka Ściągnijmy odrzutowe buty do PL! - miniaturka zdjęcia

Ściągnijmy odrzutowe buty do PL!

Kajetan Sikorski - awatar

Kajetan Sikorski

Organizator zbiórki

Kim jestem? 

Pionierem flyboardingu w Polsce, organizatorem zawodów we freestyle flyboardingu i instruktorem latania nad wodą. 

Prywatnie kochającym mężem i ojcem.

Na co zbieram? 

Pierwszy na świecie certyfikowany kurs pilotażu platformy odrzutowej EZ FLY.

Wyjazd traktuję w celach badawczo-rozwojowych. Chcę dowiedzieć się jak infrastruktura, pozwolenia są wymagane do organizacji takiej atrakcji. Moim celem jest wprowadzenia odrzutowych lotów do Polski i udostępnianie go chętnym. 

W trzecim tygodniu stycznia 2019 roku w USA, producent Zapata Racing organizuje trzydniowy kurs latania na EZ FLY pod okiem wynalazcy Frankiego Zapaty (10 lotów) za 80 000 zł brutto. Miejsca są bardzo limitowane, kto pierwszy ten lepszy. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc lub 7 grudnia 2018. 

Kurs kończy się certyfikacją i daje przepustkę do latania samodzielnego w centrach EZ FLY na całym świecie.  Właśnie takie centrum chciałbym w Polsce zbudować. 

EZ fly to platforma wyposażona w siliniki odrzutowe z niezależnym sterowaniem elektronicznym, system trzystopniowej stabilizacji lotu zapewniący kontrolę lotu. 

Chciałbym sprowadzić EZ FLY do Polski i udostępniać go w naszej akademii. Wiem, że stoi przede mną kolejne wyzwanie i z Twoją pomocą jestem w stanie mu sprostać! 

Nie chcę nic za darmo. Jeśli uzbieram zamierzoną kwotę każdemu kto mnie dotował udzielę rabatu na loty flyboardowe w akademii fly-board.pl, usługi w wysokości wpłaconej darowizny.  

Dlaczego ma mi się udać? 

W 2012 roku porzuciłem pracę w korporacji i otworzyłem pierwszą w Polsce Akademię Flyboardingu fly-board.pl czyli centrum sportów ekstremalnych gdzie uczymy latać nad wodą. 

Sporty hydro – odrzutowe pojawiły się w Polsce i na świecie w jednym czasie. Już podczas Nautica Days w maju 2012 roku - ceremonii otwarcia Promariny sopockiej, na nasze zaproszenie przyleciał Franky Zapata. Mimo niemal arktycznych, jak na majówkę, warunków pogodowych na molo tłumnie zgromadzili się widzowie. Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, latający Iron Man animowany superbo-hater istnieje. Franki fruwał i wykonywał podniebne ewolucje. Skoki delfina, salta wywoływały burze oklasków. Ten wspaniały pokaz zapoczątkował erę hydro-odrzutowych sportów w Polsce.

Premiera Flyboarda w Polsce (asystuję na skuterze Frankiemu Zapacie)

Sopot, 03.05.2012

W czerwcu 2012 r. otworzyliśmy Centrum Hydro-odrzutowe fly-board.pl. Latające buty „przymierzali” mieszkańcy Trójmiasta, Poznaniacy, Warszawiacy i Wrocławianie. Mimo naszych wysiłków i ambicji strach przed nieznanym wstrzymywał tłumy gapiów przed lotem.

Szybko zrewidowałem plany i zająłem się promocją w prasie i telewizji. Częściej latali z nami dziennikarze niż klienci. Spełniłem marzenie, najchętniej czytane przeze mnie czasopisma Playboy, National Geographic Traveller opublikowały dwustronicowe materiały. Odczułem to jako niezwykle krzepiący sukces.

Kolejne sezony to nieprzerwana hossa. Stale pomnażamy liczbę zadowolonych klientów. W ich gronie są korporacje m.in. Marlboro , Pepco, Procter & Gamble, agencje eventowe, organizato-rzy imprez masowych jak również 8 000 klientów indywidualnych. Współpracujemy również z Wyjątkowyprezent.pl największym w Europie pośrednikiem w sprzedaży przeżyć. Od 2 lat flyboarding jest najlepiej sprzedającym się prezentem w ich polskiej ofercie.

Pierwszy sezon uważam za bezcenny. Nauczył mnie pokory. Wielkie marzenia podzieliłem na mniejsze cele, które systematycznie realizuję. Jednym z nich były zorganizowane w 2014 roku pierwszych zawodów we freestyle flyboardingu.
Od 2015 roku zawody nabrały rangi międzynarodowej. We „FLYCUP” startowali najlepsi riderzy z Polski, Czech czy Holandii.  W 2018 roku podczas 5 edycji w zawodów tym razem w Gdańsku wystąpił w nich aktualny Mistrz Świata Daniel Guerra (na zdjęciu poniżej). 

Z góry dziękuję za Twoją pomoc!

Kajetan Sikorski


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Kajetan Sikorski - awatar

Kajetan Sikorski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Michał - awatar
100
Michał
adam nowak - awatar
1 000
adam nowak
Fantastic4 - awatar
50
Fantastic4
Ula Gołębiewska - awatar
20
Ula Gołębiewska
DOMI - awatar
100
DOMI
Karol Zielonka - awatar
100
Karol Zielonka
Tomasz Otoliński - awatar
20
Tomasz Otoliński

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij