Zbiórka Ściągnijmy odrzutowe buty do PL! - miniaturka zdjęcia

Ściągnijmy odrzutowe buty do PL! Jak założyć taką zbiórkę?

Ściągnijmy odrzutowe buty do PL!

1 411 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kajetan Sikorski - awatar

Kajetan Sikorski

Organizator zbiórki

Kim jestem? 

Pionierem flyboardingu w Polsce, organizatorem zawodów we freestyle flyboardingu i instruktorem latania nad wodą. 

Prywatnie kochającym mężem i ojcem.

Na co zbieram? 

Pierwszy na świecie certyfikowany kurs pilotażu platformy odrzutowej EZ FLY.

Wyjazd traktuję w celach badawczo-rozwojowych. Chcę dowiedzieć się jak infrastruktura, pozwolenia są wymagane do organizacji takiej atrakcji. Moim celem jest wprowadzenia odrzutowych lotów do Polski i udostępnianie go chętnym. 

Od stycznia 2019 roku w USA, producent Zapata Racing organizuje trzydniowe kursy latania na EZ FLY pod okiem wynalazcy Frankiego Zapaty (10 lotów) za 80 000 zł brutto. Ilość miejsc jest  limitowana.

Kurs kończy się certyfikacją i daje przepustkę do latania samodzielnego w centrach EZ FLY na całym świecie.  Właśnie takie centrum chciałbym zbudować w Polsce. 

EZ fly to platforma wyposażona w siliniki odrzutowe z niezależnym sterowaniem elektronicznym, system trzystopniowej stabilizacji lotu zapewniący kontrolę lotu. 

Chciałbym sprowadzić EZ FLY do Polski i udostępniać go w naszej akademii. Wiem, że stoi przede mną kolejne wyzwanie i z Twoją pomocą jestem w stanie mu sprostać! 

Nie chcę nic za darmo. Jeśli uzbieram zamierzoną kwotę każdemu kto mnie dotował udzielę rabatu na loty flyboardowe w akademii fly-board.pl, usługi w wysokości wpłaconej darowizny.  

Dlaczego ma mi się udać? 

W 2012 roku porzuciłem pracę w korporacji i otworzyłem pierwszą w Polsce Akademię Flyboardingu fly-board.pl czyli centrum sportów ekstremalnych gdzie uczymy latać nad wodą. 

Sporty hydro – odrzutowe pojawiły się w Polsce i na świecie w jednym czasie. Już podczas Nautica Days w maju 2012 roku - ceremonii otwarcia Promariny sopockiej, na nasze zaproszenie przyleciał Franky Zapata. Mimo niemal arktycznych, jak na majówkę, warunków pogodowych na molo tłumnie zgromadzili się widzowie. Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, latający Iron Man animowany superbo-hater istnieje. Franki fruwał i wykonywał podniebne ewolucje. Skoki delfina, salta wywoływały burze oklasków. Ten wspaniały pokaz zapoczątkował erę hydro-odrzutowych sportów w Polsce.

Premiera Flyboarda w Polsce (asystuję na skuterze Frankiemu Zapacie)

Sopot, 03.05.2012

W czerwcu 2012 r. otworzyliśmy Centrum Hydro-odrzutowe fly-board.pl. Latające buty „przymierzali” mieszkańcy Trójmiasta, Poznaniacy, Warszawiacy i Wrocławianie. Mimo naszych wysiłków i ambicji strach przed nieznanym wstrzymywał tłumy gapiów przed lotem.

Szybko zrewidowałem plany i zająłem się promocją w prasie i telewizji. Częściej latali z nami dziennikarze niż klienci. Spełniłem marzenie, najchętniej czytane przeze mnie czasopisma Playboy, National Geographic Traveller opublikowały dwustronicowe materiały. Odczułem to jako niezwykle krzepiący sukces.

Kolejne sezony to nieprzerwana hossa. Stale pomnażamy liczbę zadowolonych klientów. W ich gronie są korporacje m.in. Marlboro , Pepco, Procter & Gamble, agencje eventowe, organizato-rzy imprez masowych jak również 8 000 klientów indywidualnych. Współpracujemy również z Wyjątkowyprezent.pl największym w Europie pośrednikiem w sprzedaży przeżyć. Od 2 lat flyboarding jest najlepiej sprzedającym się prezentem w ich polskiej ofercie.

Pierwszy sezon uważam za bezcenny. Nauczył mnie pokory. Wielkie marzenia podzieliłem na mniejsze cele, które systematycznie realizuję. Jednym z nich były zorganizowane w 2014 roku pierwszych zawodów we freestyle flyboardingu.
Od 2015 roku zawody nabrały rangi międzynarodowej. We „FLYCUP” startowali najlepsi riderzy z Polski, Czech czy Holandii.  W 2018 roku podczas 5 edycji w zawodów tym razem w Gdańsku wystąpił w nich aktualny Mistrz Świata Daniel Guerra (na zdjęciu poniżej). 

Z góry dziękuję za Twoją pomoc!

Kajetan Sikorski


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 411 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kajetan Sikorski - awatar

Kajetan Sikorski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Michał - awatar
Michał
100
adam nowak - awatar
adam nowak
1 000
Fantastic4 - awatar
Fantastic4
50
Ula Gołębiewska - awatar
Ula Gołębiewska
20
DOMI - awatar
DOMI
100
Karol Zielonka - awatar
Karol Zielonka
100
Tomasz Otoliński - awatar
Tomasz Otoliński
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij