Samotny i zaniedbany....

90 zł  z 1 480 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Poznajcie historię Kajla – psa, którego właściciele nie potrafili o niego zadbać... 

Zgłoszenie, które do nas wpłynęło było dosyć standardowe. To jednak nas nie zmyliło, dlatego postanowiliśmy niezwłocznie udać się na miejsce. To, co zastaliśmy, bardzo nas zaniepokoiło. Duży pies i równie duży problem. Okazało się, że Kajl cierpi na ostre zapalenie skóry, którgo obiawy właściciele zbagatelizowali.

 Do ostatnich chwil twierdzili, że to nic takiego, że to tylko pies i jak to pies, poradzi sobie sam. Winowajcami okazały się pchły i miesiące zaniedbań, które przysporzyły psu zbędnego cierpienia – cierpienia w ciszy i samotności.

Nasi Inspektorzy postanowili więc odebrać Kajla i spróbować naprawić to, co należało do obowiązków właścicieli. 

Kajl okazał się być cudownym czworonogiem! W jego oczach widać radość i nadzieję na nowe, pozbawione bólu i cierpienia życie. 

Ślady jednak pozostały – zarówno te fizyczne jak i psychiczne. Mimo to nasz podopieczny nie stracił wiary w życie i razem z nami walczy o lepsze jutro. Piesek znajduje się obecnie pod opieką weterynarza, specjalisty w zakresie dermatologii oraz naszego psychologa ds. braci mniejszych i z niecierpliwością wysłuchuje rokowań, które są obiecujące. 

My razem z nim czekamy na kogoś, kto będzie w stanie dać mu kochający dom i udowodnić mu, że najlepsze dopiero przed nim. Kochani! Prosimy Was o wsparcie finansowe, które jest nam niezbędne do zakończenia leczenia Kajla. Prosimy Was również o udostępnianie tej strony – największym pragnieniem Kajla, oprócz wyzdrowienia, jest znalezienie najlepszego domu pod słońcem, w którym będzie miał swój kąt, swoją ulubioną maskotkę, miskę pełną jedzenia oraz oczy człowieka, które będą patrzeć na niego z miłością.

Pieniądze ze zbiórki pokryją:

- Podstawowe badania i szczepienia (około 100zł)

- Badanie i leczenie ostrego zapalenia skóry (około 800zł)

- Kastracje (około 150zł)

- Odpowiednią karmę (200zł za miesiąc)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
90 zł  z 1 480 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wpłaty: 2

Agaa - awatar
Agaa
10
Anna - awatar
Anna
80

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij