Samotny i zaniedbany....

90 zł  z 1 480 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Poznajcie historię Kajla – psa, którego właściciele nie potrafili o niego zadbać... 

Zgłoszenie, które do nas wpłynęło było dosyć standardowe. To jednak nas nie zmyliło, dlatego postanowiliśmy niezwłocznie udać się na miejsce. To, co zastaliśmy, bardzo nas zaniepokoiło. Duży pies i równie duży problem. Okazało się, że Kajl cierpi na ostre zapalenie skóry, którgo obiawy właściciele zbagatelizowali.

 Do ostatnich chwil twierdzili, że to nic takiego, że to tylko pies i jak to pies, poradzi sobie sam. Winowajcami okazały się pchły i miesiące zaniedbań, które przysporzyły psu zbędnego cierpienia – cierpienia w ciszy i samotności.

Nasi Inspektorzy postanowili więc odebrać Kajla i spróbować naprawić to, co należało do obowiązków właścicieli. 

Kajl okazał się być cudownym czworonogiem! W jego oczach widać radość i nadzieję na nowe, pozbawione bólu i cierpienia życie. 

Ślady jednak pozostały – zarówno te fizyczne jak i psychiczne. Mimo to nasz podopieczny nie stracił wiary w życie i razem z nami walczy o lepsze jutro. Piesek znajduje się obecnie pod opieką weterynarza, specjalisty w zakresie dermatologii oraz naszego psychologa ds. braci mniejszych i z niecierpliwością wysłuchuje rokowań, które są obiecujące. 

My razem z nim czekamy na kogoś, kto będzie w stanie dać mu kochający dom i udowodnić mu, że najlepsze dopiero przed nim. Kochani! Prosimy Was o wsparcie finansowe, które jest nam niezbędne do zakończenia leczenia Kajla. Prosimy Was również o udostępnianie tej strony – największym pragnieniem Kajla, oprócz wyzdrowienia, jest znalezienie najlepszego domu pod słońcem, w którym będzie miał swój kąt, swoją ulubioną maskotkę, miskę pełną jedzenia oraz oczy człowieka, które będą patrzeć na niego z miłością.

Pieniądze ze zbiórki pokryją:

- Podstawowe badania i szczepienia (około 100zł)

- Badanie i leczenie ostrego zapalenia skóry (około 800zł)

- Kastracje (około 150zł)

- Odpowiednią karmę (200zł za miesiąc)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
90 zł  z 1 480 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Agaa - awatar
Agaa
10
Anna - awatar
Anna
80

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij