Zbiórka Samotny i zaniedbany.... - miniaturka zdjęcia

Samotny i zaniedbany....

Samotny i zaniedbany....

90 zł z 1 480 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Poznajcie historię Kajla – psa, którego właściciele nie potrafili o niego zadbać... 

Zgłoszenie, które do nas wpłynęło było dosyć standardowe. To jednak nas nie zmyliło, dlatego postanowiliśmy niezwłocznie udać się na miejsce. To, co zastaliśmy, bardzo nas zaniepokoiło. Duży pies i równie duży problem. Okazało się, że Kajl cierpi na ostre zapalenie skóry, którgo obiawy właściciele zbagatelizowali.

 Do ostatnich chwil twierdzili, że to nic takiego, że to tylko pies i jak to pies, poradzi sobie sam. Winowajcami okazały się pchły i miesiące zaniedbań, które przysporzyły psu zbędnego cierpienia – cierpienia w ciszy i samotności.

Nasi Inspektorzy postanowili więc odebrać Kajla i spróbować naprawić to, co należało do obowiązków właścicieli. 

Kajl okazał się być cudownym czworonogiem! W jego oczach widać radość i nadzieję na nowe, pozbawione bólu i cierpienia życie. 

Ślady jednak pozostały – zarówno te fizyczne jak i psychiczne. Mimo to nasz podopieczny nie stracił wiary w życie i razem z nami walczy o lepsze jutro. Piesek znajduje się obecnie pod opieką weterynarza, specjalisty w zakresie dermatologii oraz naszego psychologa ds. braci mniejszych i z niecierpliwością wysłuchuje rokowań, które są obiecujące. 

My razem z nim czekamy na kogoś, kto będzie w stanie dać mu kochający dom i udowodnić mu, że najlepsze dopiero przed nim. Kochani! Prosimy Was o wsparcie finansowe, które jest nam niezbędne do zakończenia leczenia Kajla. Prosimy Was również o udostępnianie tej strony – największym pragnieniem Kajla, oprócz wyzdrowienia, jest znalezienie najlepszego domu pod słońcem, w którym będzie miał swój kąt, swoją ulubioną maskotkę, miskę pełną jedzenia oraz oczy człowieka, które będą patrzeć na niego z miłością.

Pieniądze ze zbiórki pokryją:

- Podstawowe badania i szczepienia (około 100zł)

- Badanie i leczenie ostrego zapalenia skóry (około 800zł)

- Kastracje (około 150zł)

- Odpowiednią karmę (200zł za miesiąc)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
90 zł z 1 480 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 2

Agaa - awatar
Agaa
10
Anna - awatar
Anna
80

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij