Zbiórka Sterylizacja i utrzymanie Kali - miniaturka zdjęcia

Sterylizacja i utrzymanie Kali Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Sterylizacja i utrzymanie Kali - zdjęcie główne

Sterylizacja i utrzymanie Kali

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Alina Zezulkin - awatar

Alina Zezulkin

Organizator zbiórki

Kala to 3 letnia malutka kruszynka , która kilka tygodni temu trafiła do gminnych kojców w Kożuchowie (woj. lubuskie). Nie znamy jej historii, ale patrząc na cierpienie, zdezorientowanie i przerażenie Kali przypuszczamy, że ktoś po prostu ją wyrzucił.

Ta słodka kuleczka była tak przerażona pobytem za kratami, że nie poradziłaby sobie tam ani dnia dłużej. 

Dlatego pewna kobieta o cudownym, wielkim sercu postanowiła dać jej domek tymczasowy.... do czasu znalezienia tego stałego, prawdziwego i kochającego domu na zawsze.
Dzięki niej, Kala będzie miała prawdziwą opiekę, dobrą karmę, mizianko i wspaniałe psie i ludzkie towarzystwo..
Jednak pieniążki nie spadają z nieba, Pani Maria ma wiele psiaków pod swoim dachem, a Kala kosztuje... potrzebuje sterylizacji, karmienia, pielęgnacji i wizyty u weterynarza - Kala ma dziwny wysięk z oczu, być może będą wymagały leczenia. 

Pomóżmy Kali i pomóżmy Pani Marii, inaczej szanse na znalezienie domku mogą być marne, a nie możemy pozwolić by los takiej malutkiej, słodkiej psinki stanął pod znakiem zapytania. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Alina Zezulkin - awatar

Alina Zezulkin

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Edyta -dopłata : ) - awatar
Edyta -dopłata : )
105
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Izabela - awatar
Izabela
20
Edyta - awatar
Edyta
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij